کد خبر : ۴۵,۰۶۰
۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۱۹
استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: قبل از اینکه تنش آبی در استان شدت بیشتری بگیرد، می طلبد قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) همکاری ها را جهت اجرای طرح آبرسانی بیشتر کند.
 سیدعلی احمدزاده در نشست هماهنگی دبیر فنی سازمان سازندگی کشور و جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بر همکاری، هماهنگی و تلاش آنها در اجرای طرح آبرسانی به روستاهای استان تقدیر کرد و گفت: شتاب بخشی به طرح های آبرسانی حیاتی است.
 
او می گوید: هماهنگی و اراده کم نظیری میان مجموعه دولت و نهادهای انقلابی از جمله سپاه برای خدمت به مردم و رفع تنش آبی در استان به راه افتاده است.
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اما در عین حال جاهایی با موانع مواجه شده که برای رفع آن در مرکز پیگیر خواهم بود. 
 
به گفته احمدزاده، پیشرفت ۱۵ درصدی در طرح های آبرسانی در استان ما و موفقیت بالاتر نسبت به میانگین کشوری به دلیل هماهنگی و همکاری های سپاه استان و دستگاه های متولی و پای کار بودن آنهاست.
 
او لازمه تسریع در اجرای طرح تنش آبی در استان را نیازمند همکاری بیشتر قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) اعلام کرد و می گوید: چنانچه همه اختیارات اجرای این طرح به استان تفویض شود پیشرفت فیزیکی طرح های آبرسانی شدت و شتاب بیشتری خواهند گرفت.
 
احمدزاده، سرعت و زمان در اجرای طرح آبرسانی استان را بسیار مهم و حیاتی دانست و گفت: سپاه فتح استان با جدیت و با همه ظرفیت پای کار است و هماهنگی بین دستگاهی در استان فوق العاده می باشد اما می طلبد تا قرارگاه عمرانی امام حسن مجتبی(ع) در آزادسازی منابع سرعت بخشد. 
 
به گفته استاندار، هم اکنون آبرسانی به ۱۲۸ روستای استان در دست اجراست و عملیات اجرای آبرسانی به ۱۲۰ روستای دیگر استان در هفته آینده آغاز می شود.
 
احمدزاده می گوید: بودجه برای آبرسانی به استان نسبت به گذشته چهار تا پنج برابر شده است و منابع استانی را در کنار آن داریم و این وضعیت باید به خوبی مدیریت شود.
 
او گفت: مراحل خرید لوله، حفاری، ایجاد منبع و توزیع شبکه باید سرعت بگیرد و در این خصوص در قرارگاه امام حسن مجتبی و وزارت نیرو پیگیر خواهیم شد تا منابع در نظر گرفته شده با سرعت بیشتری آزاد و در اختیار قرار گیرد.
 
به گفته استاندار کهگیلویه و بویراحمد، همه تلاش ها بکار گرفته شده تا عمده روستاهایی که کار مطالعه آبرسانی در آنها انجام گرفته و یا آبرسانی در دست اجراست سرعت بگیرند تا در فصل تابستان با بحران کم آبی مواجه نشوند. 
 
او خواستار تفویض اختیارات و مدیریت اجرای طرح آبرسانی به روستاهای استان شد.
 
احمدزاده گفت: قبل از اینکه تنش آبی در استان شدت بیشتری بگیرد، می طلبد قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) همکاری و هماهنگی ها را بیشتر کند و مدیریت اجرای طرح و آزاد سازی منابع را به استان واگذار نماید.
 
او می گوید: سپاه فتح استان با تمام توان پای کار است و به خوبی در اجرای مراحل مختلف آبرسانی به روستاهای استان که مشمول این طرح هستند به پیش می رود.
 
استاندار می گوید: بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با داشتن اختیارات بیشتر می تواند به جریان کار شتاب بخشد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید