کد خبر : ۴۵,۰۴۹
۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۵۵
حمل محموله کشتی ۳۱ هزار تنی برنج از بندر بوشهر به نقاط مختلف کشور
خارگ نیوز: معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و جاده‌ای استان بوشهر گفت: محموله ۳۱ هزار تنی کشتی حامل برنج که وارد بندر بوشهر شده بود به نقاط مختلف کشور حمل شد.
مهدی شهابی در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: با اختصاص هزار و ۴۰۰ کامیون، کشتی  حامل محموله ۳۱ هزار تنی برنج که وارد بندر بوشهر شده بود به نقاط مختلف کشور حمل شد.
 
وی افزود: از بدو ورود کشتی حامل برنج به بندر بوشهر همچنین به طور میانگین روزانه تعداد ۱۱۰ کامیون برای حمل محموله آن اختصاص یافته است.
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و جاده‌ای استان بیان داشت: عمده مقاصد برنج حمل شده نیز به ترتیب شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و انبار ذخیره کالای اساسی در چغادک بوده است.
 
وی گفت: با توجه به اهمیت تأمین کالای اساسی در شرایط حساس و ویژه کنونی، بخش حمل و نقل جاده‌ای استان به محض ورود کشتی حامل برنج به بندر بوشهر، کامیون لازم را برای حمل محموله این کشتی اعزام کرد.
 
شهابی، روند حمل کالا از بنادر و مبادی ورودی کالا به استان را مثبت ارزیابی کرد و بیان داشت: روند حمل کالاهای اساسی از بندر بوشهر و سایر بنادر استان و همچنین مبادی ورود کالا با اختصاص کامیون لازم در حال انجام است و بخش حمل و نقل مشکلی برای حمل کالای مورد نیاز مردم ندارد.
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و جاده‌ای استان بیان داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون همچنین مقدار هشت هزار و ۲۳۷ تن کالای اساسی دیگر نیز از بندر بوشهر با انجام ۴۶۲ سفر باری حمل شده است.
 
وی همچنین از وجود دو هزار و ۹۰۰ کامیون در سطح استان خبر داد و افزود: در حال حاضر تعداد دو هزار و ۹۰۰ دستگاه انواع کامیون متعلق به بخش خصوصی با تعداد پنج هزار و ۲۰۰ راننده حرفه‌ای در سطح استان فعال هستند.
 
مهدی شهابی گفت: تعداد ۱۵۲ شرکت حمل و نقل کالا نیز که وظیفه صدور بارنامه را برای جابجایی کالا بوسیله ناوگان را برعهده دارند در سطح استان فعال هستند که بیشتر در بنادر بوشهر و عسلویه و شهرستان دشتستان مستقر هستند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید