کد خبر : ۴۴,۹۷۸
۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۰۶
عامل قتل تبعه افغان کمتر از ۶ ساعت در گناوه دستگیر شد
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری عامل قتل مرد افغانی کمتر از شش ساعت با همکاری پلیس شهرستان دشتستان خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ حسین احمدی دوشنبه شب در جمع خبرنگاران بیان داشت: در پی وقوع یک فقره قتل عمد در بندر ریگ ناشی از نزاع و درگیری، دو نفر تبعه افغانستان که مقتول بر اثر جراحات ناشی از ضربات چاقو در ناحیه قفسه سینه فوت شده و قاتل نیز پس از عمل مجرمانه خود متواری شده بود.
 
فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: مأموران پلیس این فرماندهی در محل وقوع حاضر و با توجه به حساسیت موضوع بررسی پرونده به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی گناوه قرار گرفت.
 
وی افزود: با اقدامات فنی پلیسی، مخفیگاه متهم در دشتستان شناسایی شد و تعداد ۲ تیم از مأموران و کارآگاهان آگاهی گناوه با همکاری پلیس شهرستان دشتستان، قاتل را کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع قتل دستگیر کردند.
 
سرهنگ احمدی با بیان اینکه متهم در بازجویی پلیس به ارتکاب قتل به دلیل اختلافات شخصی اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: عاقبت اندیشی در امور، بالا بردن آستانه تحمل، داشتن مهارت حل مسئله و احترام به قانون می‌تواند از وقوع جرایم این چنینی جلوگیری کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید