کد خبر : ۴۴,۹۳۴
۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۲۲
۸۰ تن ذرت دامی احتکاری در استان بوشهر کشف شد
خارگ نیوز: رئیس پلیس استان بوشهر از کشف نهاده دامی احتکار شده خبر داد و گفت: ماموران انتظامی استان بوشهر حدود ۸۰ تن ذرت دامی که به‌صورت غیرمجاز و به‌منظور احتکار انبار شده بود کشف کردند.
به گزارش خارگ نیوز، سردار حیدر سوسنی در گفت‌وگو با خبرنگاران دربوشهربرخورد با تخلف اقتصادی را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: در راستای اجرایی شدن اصلاح ساختار اقتصادی توسط دولت مردمی و انقلابی، توجه به آرامش بازار مورد توجه ویژه قرار دارد و با هرگونه ناامنی در بازار و ارائه کالا و اجناس برخورد می‌شود.
 
رئیس پلیس استان بوشهر از کشف احتکار نهاده‌های دامی در استان خبر داد و بیان کرد: مأموران پلیس شهرستان دیلم در پی کسب خبری مبنی بر احتکار ذرت دامی با هماهنگی مقام قضایی و همراهی مأموران جهاد کشاورزی به محل مورد نظر اعزام شدند.
 
وی از کشف 80 تن نهاده دامی احتکار شده خبر داد و افزود: با حضور مأموران در این محل و بررسی انبار مورد نظر مشخص شد حدود 80 تن ذرت دامی به‌صورت غیرمجاز و به‌منظور احتکار انبار شده است.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به ارزش 9 میلیارد ریالی این نهاده دامی خاطرنشان کرد: این انبار با حکم مقام قضائی پلمپ و در این زمینه پرونده تشکیل و به همراه صاحب انبار تحویل مقام قضایی ذی‌صلاح شد.
 
توقیف محموله 18 میلیاردی قاچاق در دیلم
 
سوسنی از کشف کالا قاچاق در محور دیلم خبر داد و خاطر نشان کرد: مأموران پلیس دیلم با رصد محورهای خاکی و کنترل خودروهای عبوری موفق شدند 6 دستگاه خودرو سواری تندرو (شوتی)، حامل انواع کالای قاچاق را در 24 ساعت گذشته متوقف کنند.
 
وی محموله قاچاق توقیفی را شامل انواع لوازم دوربین‌های مدار بسته و لوازم آرایشی قاچاق دانست و افزود: ارزش این محموله قاچاق 18 میلیارد ریال برآورد شده و در این رابطه 6 دستگاه خودرو سواری توقیف شد و 7 نفر متخلف در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.
 
کشف احتکار 24 تن کنجاله سویا
 
در همین حال رئیس پلیس شهرستان گناوه از کشف احتکار 24 تن کنجاله سویا خبر داد و بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با جرائم اقتصادی در حاشیه شهر گناوه، احتکار 24 تن کنجاله سویا کشف کردند.
 
سرهنگ حسین احمدی افزود: این محموله از بندر امام خمینی (ره) بارگیری و مقصد تخلیه در انبار مرکزی پشتیبانی امور دام استان بوشهر بود که بدون مجوز و به منظور احتکار در این مکان نگهداری و در این رابطه یک متهم دستگیر شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش این کالای احتکاری را 12 میلیارد ریال برآورد کردند که قطعاً نگهداری غیرمجاز و فروش آنها در مواقع نیاز مرغداران هزینه‌های بیشتری را بر این قشر جامعه تحمیل خواهد کرد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید