کد خبر : ۴۴,۸۷۲
۱ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۱۳
ساخت یک واحد مسکونی و تعمیرات اساسی ۶منزل خانواده نیازمند تحت پوشش کمیته امداد در خارگ
خارگ نیوز: به پیشنهاد بخشداری و همکاری مدیریت عملیات عمومی و مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز جنوب و با هم افزایی کمیته امداد امام خمینی جزیره خارگ و با در نظرگیری اعتبار ۷.۵ میلیارد ریالی عملیات ساخت یک واحد مسکونی و تعمیرات ۶ واحد مسکونی از نیازمندان تحت پوشش این کمیته در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش خارگ نیوز، به پیشنهاد بخشداری و همکاری مدیریت عملیات عمومی و مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز جنوب و با هم افزایی کمیته امداد امام خمینی جزیره خارگ و با در نظرگیری اعتبار ۷.۵ میلیارد ریالی عملیات ساخت یک واحد مسکونی و تعمیرات ۶ واحد مسکونی از نیازمندان تحت پوشش این کمیته در دستور کار قرار گرفت.
 
بخشدار ویژه خارگ با اعلام این خبر اذعان کرد: پیرو سیره اهل بیت(ع) جهت حمایت از اقشار کم بضاعت ، هم اکنون با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها ، مجموعه اقداماتی در راستای حمایت از نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در حال انجام است که با همت و هم افزایی صورت گرفته ، ساخت یک واحد مسکونی و تعمیرات ۶ واحد مسکونی در دست اقدام قرار گرفته است.
محمدرضا دشتی زاده افزود: تلاش خواهیم نمود تا با جلب مشارکت تمامی نهادها ، شرکت ها و سازمان ها ، خیرین و گروه های جهادی و جریان سازی در این زمینه خیر ، در حل مشکلات قشر نیازمند جامعه سهیم باشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید