کد خبر : ۴۴,۸۶۳
۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه‌روز گذشته خوشبختانه هیچ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در مراکز درمانی استان ثبت نشده است.
علی محمدیان گفت: طی شبانه‌روز گذشته خوشبختانه هیچ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری نشده اند و خوشبختانه هیچ مورد فوتی ناشی از این بیماری ثبت نگردیده است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل می‌گوید: بر این اساس بیماران بستری در مراکز درمانی به ۱۰ نفر رسید و در ۲۴ ساعت گذشته، ۱ بیمار کرونایی نیز با وضعیت مناسب از مراکز درمانی استان اردبیل ترخیص شدند.
 
به گفته محمدیان در این مدت خوشبختانه هیچ مورد فوتی ثبت نشده بود و ۶ بیمار نیز با وضعیت وخیم در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
 
او به تزریق ۲ میلیون و ۲۲۶ هزارو ۶۸۷ دُز واکسن کرونا تا به امروز اشاره کرد و گفت: از این میزان، ۹۶۸ هزار و ۴۵۶ دُز مربوط به مرحله اول و ۸۵۶ هزار و ۸۰۱ دُز مربوط به مرحله دوم و ۴۰۱ هزار و ۴۳۰ دُز مربوط به مرحله سوم است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل می‌گوید: براساس آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان‌های سرعین، اصلاندوز، بیله سوار، کوثر، نیر و نمین در وضعیت زرد و شهرستان‌های اردبیل، خلخال، پارس آباد، گرمی و مشگین‌شهر در وضعیت آبی قرار دارند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید