کد خبر : ۴۴,۸۵۷
۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۲
همه نیروهای دشتستان برای خدمت به مردم هبستگی داشته باشند
خارگ نیوز: امام جمعه شهر برازجان مرکز دشتستان گفت: همه نیروهای انقلابی و دلسوز این شهرستان در این برهه حساس با همبستگی و کنار گذاشتن اختلافات برای خدمت به مردم فرماندار جدید را یاری کنند.
 به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام حسن مصلح روز یکشنبه در جمع مردم و مسئولان دشتستان افزود: جامعه برای پیشرفت و عبور از مشکلات نیازمند اتحاد، همدلی و همبستگی همه افراد جامعه است و با توجه به آغاز بکار فرماندار جدید این امر مهم از همه نیروهای انقلابی انتظار می رود.
 
امام جمعه برازجان ضمن تشکر از استاندار بوشهر برای اعتماد به جوانان بیان کرد:  انتظار می‌رود با حمایت کامل از فرماندار جدید شهرستان دشتستان که جوانی مومن، انقلابی، خوش سابقه و باسواد است و دادن اختیار عمل به وی زمینه را برای مدیریت این شهرستان حل مشکلات آن یاری کند.
 
مصلح بیان کرد: از فرماندار جدید دشتستان می خواهیم که با تمام وجود وا  استفاده از همه ظرفیت های این شهرستان بویژه نیروهای انسانی مومن و انقلابی و همه صاحب نظران خود را وقف  خدمت به مردم و کمبودها و مشکلات گذشته را جبران و ترمیم کند.
 
امام جمعه برازجان افزود: از نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز انتظار می رود که همچون گذشته برای ارتقا این شهرستان و حل مشکلات عدیده آب، برق، مسکن، بهداشت و درمان و کشاورزی چه در تهران و چه در شهرستان دشتستان همه ظرفیت و توان خود را به کار گیرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید