کد خبر : ۴۴,۸۵۳
۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۲۰
یادواره شهدا به دنبال عمق بخشی به فعالیت‌های تربیتی است
خارگ نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت: از رهگذر برگزاری یادواره شهدا به دنبال عمق بخشی به فعالیت‌های تربیتی هستیم و این عمق بخشی از کف مدرسه تا خانواده‌ها ادامه دارد.
علی موحدی صبح یکشنبه در آئین اختتامیه اولین کنگره ۲۷ شهید دانش آموز و هشت شهید فرهنگی شهرستان دیر در دبیرستان جوادالائمه بردستان، با برشمردن انواع تجارت از دیدگاه آیات قرآن، اظهار داشت: شهدا از میان همه تجارت‌ها، تجارت نجات بخش با شرایطی که خداوند فرموده است را انتخاب کردند.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: برای برگزاری اولین کنگره شهدای فرهنگی و دانش آموز استان، حدود ۵۸۲ یادواره شهدا در شهرستان‌ها برگزار کرده‌ایم.
 
وی بیان کرد: از رهگذر برگزاری یادواره شهدا به دنبال عمق بخشی به فعالیت‌های تربیتی هستیم و این عمق بخشی از کف مدرسه تا خانواده‌ها ادامه دارد.
 
موحدی خاطرنشان کرد: مصونیت بخشی معنوی و فکری به دانش آموزان مدارس از اهداف دیگر برگزاری یادواره شهدا است.
 
یادواره شهدا به دنبال عمق بخشی به فعالیت‌های تربیتی است
 
وی ادامه داد: بنای آموزش و پرورش استان بوشهر این است که ارزش‌های دینی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های شهدا با بازگشایی مدارس در مهرماه در سراسر استان دنبال شود.
 
موحدی گفت: سرود ارزشمند سلام فرمانده که در کشور فراگیر شده برای دشمن فرهنگی ما بسیار سخت و گران تمام شده است.
 
وی افزود: آموزش و پرورش استان بیش از پیش به دنبال اجرای چنین برنامه‌های فرهنگی است، البته به هیچ وجه از تقویت بنیه علمی دانش آموزان غافل نیستیم.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تاکید کرد: بستر اصلی برای فعالیت‌های آموزشی و تربیتی فراهم کردن بستر تربیتی است که حاصل آن تربیت دانش آموز تراز انقلاب اسلامی است.
 
یادواره شهدا به دنبال عمق بخشی به فعالیت‌های تربیتی است
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: همه شهیدان برجسته و شاخص بودند اما حقیقتاً در میان شهدا، شهدای دانش آموز حال و هوایی خاص و عجیب داشتند.
 
عبدالحسین جهانگیری افزود: این شهدا از کلاس و مدرسه و نیمکت خداحافظی و به میدان‌های جبهه رفتند و کلاس عاشقی بازکردند و آزمون جهاد دادند و کارنامه شهادت گرفتند.
 
وی با اشاره به انتخاب شهید طالب ابراهیمی به عنوان شهید شاخص امسال شهرستان دیر، ابراز کرد: معرفی این شهید عزیز در قالب ساخت نماهنگ و چاپ کتاب در دستور کار قرار دارد.
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر خاطرنشان کرد: همایش بزرگ نماهنگ سلام فرمانده با حضور هزار کودک و نوجوان در راستای معرفی امام زمان (عج) به نسل جدید در شهرستان دیر برگزار می‌شود.
 
یادواره شهدا به دنبال عمق بخشی به فعالیت‌های تربیتی است
 
در پایان از خانواده‌های معظم شهدای فرهنگی و دانش آموز شهرستان دیر تجلیل شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید