کد خبر : ۴۴,۸۴۴
۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۱۴
سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار بر این است که مدیریت بار با صنایع انجام شده و خاموشی برای مصارف خانگی نداشته باشیم.
«سیدمحمدرضا نوحی» گفت: براساس آخرین آمار در تاریخ سی‌ام اردیبهشت، پیک بار شب در استان اصفهان ساعت ۲۱:۰۷ دقیقه بوده که در این ساعت ۳۷۳۷ مگاوات برق در اصفهان تولید، ۴۵۹۵ مگاوات مصرف و ۸۵۸ مگاوات از شبکه سراسری وارد شبکه استان اصفهان شده است.
 
در مقایسه با اردیبهشت سال ۱۴۰۰، میزان مصرف برق در استان کاهش یافته است، زیرا امسال هوا خنک‌تر بوده و بسیاری از مردم هنوز از وسایل سرمایشی استفاده نمی‌کنند.
 
به گفته او سال گذشته در تاریخ سی‌ام اردیبهشت، پیک مصرف روز در ساعت ۱۳:۵۱ دقیقه بوده که در این ساعت در کل کشور ۵۲ هزار و ۱۳۲ مگاوات و امسال در این ساعت ۴۶ هزار و ۱۳۸ مگاوات برق مصرف شده؛ همچنین در پیک شب در سال گذشته ۵۰ هزار و ۳۹۸ مگاوات و امسال ۴۸ هزار و ۵۶۲ مگاوات برق مصرف شده است.
 
براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار بر این است که مدیریت بار با صنایع انجام شده و خاموشی برای مصارف خانگی نداشته باشیم.
 
سخنگوی صنعت برق استان اصفهان می‌گوید در همین راستا تفاهم‌نامه‌ای بین دو وزارتخانه نیرو و صمت منعقد شده که براساس آن، مدیریت مصرف برق با اعمال محدودیت مصرف برای صنایع انجام خواهد شد و هیچ‌گونه خاموشی در بخش خانگی نخواهیم داشت.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید