کد خبر : ۴۴,۷۸۸
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۰۱
روابط عمومی‌ها نقش موثری در اعتماد سازی و مشارکت عمومی دارند
خارگ نیوز: شهردار خارگ گفت: روابط عمومی ها نقش موثری در اعتماد سازی و مشارکت عمومی و تشویق و ترغیب افراد به همراهی و همکاری مؤثر و مداوم در اجرای استراتژی‌های اصلی سازمان دارند.
به گزارش خارگ نیوز، شعیب بحرینی عصر پنج شنبه در اولین همایش مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و ادارات جزیره خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی است.
 
شهردار خارگ افزود: این جزیره به دلیل شرایط خاص، ارتباط بسیار خوبی بین صنعت و حوزه پیرامون آن صورت گرفته است و باید از ظرفیت رسانه‌ها برای شناخت خدمات این جزیره به ایران اسلامی استفاده شود.
 
وی افزود: این جزیره در زمینه‌هایی مانند اتحاد اهل سنت و تشیع، میزبانی از صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، مقاومت و ایستادگی جانانه در ۸ سال دفاع مقدس و بستن شیرهای نفت در رژیم ستمشاهی الگویی بی نظیر بوده و امروز این جزیره به عنوان مرکز ثقل و خط مقدم جبهه اقتصادی کشور بشمار می‌رود.
 
شهردار خارگ تصریح کرد: روابط عمومی در سازمان‌ها می‌تواند از یک طرف زمینه جذب منابع بهتر و کارآمدتر از محیط را فراهم آورد و از طرف دیگر به برقراری ارتباط با افراد و بخش‌های داخلی هر نهاد و یا سازمانی زمینه ساز مشارکت کارکنان، افزایش تعهد به برنامه‌ها، ایجاد انسجام و تشویق و ترغیب افراد به همراهی و همکاری مؤثر و مداوم در اجرای استراتژی‌های اصلی سازمان شود.
 
بحرینی خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود با حضور مدیران علمی ارزش گرا و فرآیند محور، در حوزه روابط عمومی بتوان افکار عمومی را جلب و مشارکت عمومی و اعتمادسازی در افکار عمومی به وجود آورد، از همین رو شهرداری و شورای شهر خارگ اولین همایش مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و ادارات جزیره خارگ را با دعوت از مقام عالی وزارت کشور در حوزه روابط عمومی و شرایط جهت هم افزایی و همگرایی در این حوزه مهم فراهم کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید