کد خبر : ۴۴,۷۸۵
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۵۸
خارگ جبهه جهاد تببین است
خارگ نیوز: امام جمعه خارگ گفت: خارگ را می‌توان جبهه اصلی در زمینه جهاد تبیین دانست و اقتصاد مقاومتی در این جزیره قابل لمس است.
به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام موسی کمالی عصرپنج شنبه در اولین همایش مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و ادارات جزیره خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ به عنوان یکی از راهبردی‌ترین نقاط کشور محسوب می‌شود، این جزیره دارای اهمیت بالا در حوزه اقتصاد و انرژی کشور است.
 
وی افزود: خارگ را می‌توان جبهه اصلی در زمینه جهاد تبیین دانست، اقتصاد مقاومتی در این جزیره قابل لمس است و در صنعت نفت کشور در حال خودکفایی با تکیه بر همت جوانان جهادی ایران اسلامی هستیم.
 
امام جمعه خارگ تصریح کرد: ارتباطات و اهمیت آن به عنوان یکی از مهم‌ترین اصل‌های مدیریتی پذیرفته شده است به همین دلیل امروزه کم‌تر سازمان یا شرکتی را می‌توان یافت که واحد یا بخشی تحت عنوان روابط عمومی نداشته باشد.
 
کمالی خاطر نشان کرد: روابط عمومی در سازمان‌ها نقش‌های زیادی را بر عهده دارد که از آن جمله می‌توان به توزیع اطلاعات و برقراری ارتباط دو سویه بین مردم و سازمان اشاره کرد، هر چه از این ظرفیت‌های بیشتر استفاده شود شاهد شکوفایی خواهیم بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید