کد خبر : ۴۴,۶۸۷
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۸:۵۳
معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: دولت در راستای رفع موانع تولید در کنار تولیدکنندگان است.
سید صولت مرتضوی در حاشیه سفر به استان سمنان بااشاره به تلاش های دولت سیزدهم برای فعال سازی واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل اظهار کرد: با تلاش مسوولان در همین مدت واحدهای صنعتی و تولیدی زیادی به چرخه تولید بازگشتند.
 
وی با اشاره به موفقیت استان سمنان در فعال سازی واحدها افزود: ۳۸ واحد تولیدی راکد و نیمه فعال در این استان سمنان با تلاش مسوولان استان، احیاء و وارد چرخه تولید  شدند.
 
وی با بیان اینکه احیا تعداد دیگری از واحدهای تولیدی راکد دیگر نیز در دست اجرا است تصریح کرد: یکی از مصوبات سفر دولتمردان به استان سمنان در آبان ماه سال گذشته فعال سازی همین واحدهای راکد بوده است.
 
وی ادامه داد: دولت در سفرهای استانی اعتبارات ویژه ای به احیا واحدهای راکد اختصاص داد و خوشبختانه تعدادی از این واحدها امروز به چرخه تولید بازگشتند.
 
معاون اجرایی رئیس جمهور به تمجید از همراهی بخش خصوصی در استان پرداخت و گفت: خوشبختانه کارفرمایان عزمشان را برای رونق تولید جزم کرده و دولت سیزدهم نیز با همه توان پشتیبان آنها است.
 
وی با اشاره به اشتغالزایی ایجاد شده در دواحدهای فعال شده گفت: با فعال سازی این واحدهای راکد و افزایش تولید در برخی واحدها علاوه بر تثبیت اشتغال، کارگران زیادی به بازار کار بازگشتند.
 
سرپرست نهاد ریاست جمهوری از رفع موانع تولیدی به عنوان یکی از اولویت های دولت رزییسی نام برد و گفت: کمک به تولید و اشتغالزایی منوط به رفع موانع تولید است.
 
مرتضوی با اشاره به بازدید خود از شماری از واحدهای راکد و نیمه فعال و فعال استان وعده داد: دولت همه توان خود را برای فعال سازی و افزایش تولید این واحدها به کار گیرد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید