کد خبر : ۴۴,۵۹۳
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۹:۳۷
دیپلماسی فعال وزارت نفت برای جذب سرمایه گذاری خارجی در جریان است
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در نشست خبری نمایشگاه بیست و ششم نفت بر دیپلماسی فعال وزارت نفت در دولت سیزدهم تاکید کرد
به گزارش خارگ نیوز،عباس اسدروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه بیست و ششم نفت، گاز،پالایش وپتروشیمی تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمایشگاه صنعت نفت ایران میثاق سالانه و محل تعامل و جمع شدن فعالان داخلی و خارجی در صنعت نفت ایران است.
 
وی افزود:دانش‌بنیان کردن حوزه های فنی و عملیاتی و همچنین توجه و حمایت از ساخت داخل، اولویت اصلی شرکت پایانه های نفتی ایران در راهبرد کنونی با عنایت به تاکیدات مقام عالی وزارت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به‌شمار می‌رود.
 
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: این نمایشگاه، جلوه‌ای از توانمندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در شرایط کنونی است، اینکه با وجود استمرار تحریم‌ها، ظرفیت‌های داخلی در همه زمینه‌ها از جمله ساخت تجهیزات، طراحی و مهندسی و پیمانکاری و اجرا در حال رشد هستند و امیدوارانه برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنند،نشان از شکست سیاست تحریم‌هاست.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: دیپلماسی انرژی، برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی در دولت سیزدهم با حمایت مقامات ارشد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران فعال است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید