کد خبر : ۴۴,۵۳۴
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۷:۴۶
انبارهای قاچاق و احتکار در بوشهر کشف شد
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته انبارهای قاچاق و احتکار در بوشهر کشف شد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار حیدر سوسنی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو دوچرخه قاچاق در یک انبار در شهرستان بوشهر، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 
وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل موردنظر اعزام و در بازرسی از این انبار تعداد ۸۵۸ دستگاه دوچرخه خارجی در سایزهای مختلف، تعداد ۹۸ دستگاه اسکوتر خارجی و تعداد ۱۰۰ قطعه لوازم یدکی دوچرخه به ارزش ۳۰ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال که همگی فاقد مجوز بوده را کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضائی معرفی شد.
 
سوسنی افزود: در راستای اجرای طرح برخورد با جرایم اقتصادی با اولویت مقابله با قاچاق، احتکار و اخلال در تولید و توزیع کالاهای اساسی و معیشت محور، بازرسی از واحدهای صنفی و انبارهای کالا در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی این شهرستان قرار گرفت.
 
وی افزود: مأموران پلیس امنیت اقتصادی با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان‌ها موفق شدند، طی ۷۲ ساعت گذشته در یک عملیات هماهنگ ۳۷ تن شکر، ۲۳ تن روغن خوراکی و ۲۲۰ تن مرغ کشف کنند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه در این رابطه هفت باب انبار در سطح استان پلمب و هفت نفر به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش این مقدار کالای کشف شده ۱۴۹ میلیارد و ۸۱۵ میلیون ریال برآورد شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: پلیس شبانه روز برای دفاع از آرامش و امنیت اقتصادی و اجتماعی مردم تلاش کرده و اجازه فعالیت به افراد سودجو و قانون شکن نمی‌دهد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید