کد خبر : ۴,۴۴۷
۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶
 به دنبال حملات تروریستی در دو مکان در تهران، اهالی جزیره خارگ در استان بوشهر با صدور بیانیه ای که به امضاء مردم این جزیره رسیده است، این نوع عنادورزی به مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.
 
 
در این بیانیه که نسخه‌ای از آن به دفتر خبرگزاری فارس در بوشهر نمابر شده، آمده است:
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
«فِی قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللّهُ مَرَضاً وَلَهُم عَذَابٌ أَلِیمٌ بِمَا کَانُوا یَکْذِبُونَ
 
 
در دلهای آنان یک نوع بیماری است؛ خداوند بر بیماری آنان افزوده؛ و به خاطر دروغ‌هایی که می‌گفتند، عذاب دردناکی در انتظار آنهاست.(بقره 10)
 
 
حادثه تروریستی تهران بی‌شک عمق کینه توزی و نهایت عداوت دشمنان این مرزو بوم پرگهر را که کاشانه فرهیختگان و هنرمندان است، باردیگر متجلی ساخت.
 
 
حضور و حمایت همه جانبه اقشار مختلف مردم تحت زعامت و رهبری معظم انقلاب(حفظه الله) و لبیک به فرمان ایشان درصحنه انتخابات پرشور ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که از مصادیق بارز مردم‌سالاری دینی بود و نیز ترسیم چهره ننگین استکبار جهانی در مراسم تجدید بیعت با خمینی کبیر(ره) توسط جانشین برحق ایشان، آنچنان برای خناثان و رقاصان اضلاع مثلث پلید عبری، غربی عربی گران تمام شده است که به چنین اقدامات ددمنشانه و خبیثانه‌ای دست یازیده‌اند.
 
 
مردم جزیره خارگ به نمایندگی از خیل کثیری از مجاهدان جان برکف ،حادثه تروریستی اخیر را که به شهادت مظلومانه جمعی از هم‌وطنان مظلوم و بی‌گناه انجامیده به شدت محکوم کرده و خواستار اشد مجازات برای عاملین آن هستند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید