کد خبر : ۴۴,۴۶۲
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۳۴
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری یکی از ارکان اجرایی‌سازی قانون جهش تولید دانش‌بنیان را ماشین‌سازی دانست و گفت: از انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی انتظار داریم با ما در جهت اجرای این قانون همکاری کنند.
 سورنا ستاری در مراسم امضای تفاهم‌نامه میان معاونت علمی و انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی با بیان اینکه اتفاقات خوبی در حوزه تجهیزات صنعتی رخ داده است، افزود: یکی از پایه‌های قانون جهش تولید دانش‌بنیان، تجهیزات صنعتی و ماشین‌سازی است و انتظار داریم انجمن تجهیزات صنعتی ما را در اجرای این قانون یاری کند.
 
وی خاطر نشان کرد: بعد از ۴۰ سال معافیت واردات را برداشتیم و در این مسیر نیاز به همکاری و همگامی شما داریم، چون همه ما در یک جبهه در حال مبارزه هستیم.
 
ستاری با اشاره به خود تحریمی‌ها در کشور، اظهار کرد: ما در قالب مصوباتی که با وزارت نیرو و نفت داریم، در جهت رفع مشکلات گام بر می‌داریم.
 
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری اعطای گواهی‌نامه انطباق را از دیگر اقدامات این معاونت در جهت رفع چالش‌های شرکت‌های دانش‌ینیان عنوان کرد.
 
به گزارش ایسنا، در این مراسم تفاهم‌نامه میان مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران به امضا رسید.
 
این تفاهم‌نامه در راستای رفع مشکلات شرکت‌ها و کمک به تجاری‌سازی محصولات شرکت‌های فعال در حوزه ماشین‌سازی بوده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید