کد خبر : ۴۴,۳۲۶
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۲۰
فعالیت باشگاه‌های فوتبال در جزیره خارگ تسهیل می‌شود
خارگ نیوز: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: فعالیت باشگاه‌های فوتبال در جزیره خارگ تسهیل می‌شود.

به گزارش خارگ نیوز، امیرحسین محتشم صبح سه‌شنبه در نشست با بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت: خارگ همواره در فوتبال و فوتسال زبانزد خاص و عام بوده و باید زمینه رشد و توسعه ورزش در این جزیره فراهم شود.

وی بیان کرد: هیئت فوتبال استان بوشهر آمادگی حمایت کامل خود را از فوتبال استان با اعطای مجوز حضور تیم‌های پایه در لیگ برتر استان و فستیوال رده‌های پایه، بدون هزینه ورودی و با درنظرگیری اسکان اعلام می‌دارد.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: فراهم سازی بستر شرکت تیم پیشکسوتان در مسابقات سراسری استان نیز از مسائلی است که دنبال خواهد شد.

وی افزود: تلاش خواهیم داشت، ضمن ظرفیت فعلی هیئت فوتبال خارگ را بیش از پیش توسعه دهیم. به منظور تسهیل و تسریع روند اخذ مجوز و پروانه فعالیت باشگاه‌ها، یک نفر در هیئت فوتبال اختصاصاً موضوع باشگاه‌های خارگ را دنبال خواهد نمود.

صدای ورزش خارگ شنیده شود

بخشدار ویژه خارگ نیز در این نشست بر لزوم پویایی ورزش خارگ با بهره گیری از تمام پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها تاکید کرد.

محمدرضا دشتی زاده بیان کرد: جزیره خارگ مهد استعدادهای فراوان در مقوله‌های مختلف از جمله ورزش است که باید با بازنگری در راهبرد ورزش این جزیره و ارتقا زیرساخت که به واقع مستقیماً در تحقق جامعه سالم نقش دارد، پویایی ورزش خارگ را رقم بزنیم.

وی افزود: چنانکه پیش تر نیز تاکید داشته‌ام باید صدای ورزش خارگ شنیده شود، به بیان دیگر باید حمایت از ورزش و ورزشکاران این جزیره محسوس و چشمگیر باشد.

رئیس هیئت فوتبال خارگ نیز ضمن تشریح بخشی از اقدامات صورت گرفته از آمادگی کامل این هیئت جهت تحقق اهداف و چشم اندازهای توسعه فوتبال خارگ خبر داد و حاضرین ابراز امیدواری کردند با بکارگیری همه ظرفیت‌ها و با تحقق هم افزایی شاهد توسعه بیش از پیش ورزش محبوب فوتبال در خارگ باشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید