کد خبر : ۴,۴۲۷
۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰
انتخابات شورای شهر خارگ از مواردی بود که کمترکسی پیش بینی میکرد پس از سالها اعضای کاملا جوان بتوانند هر پنج کرسی این شورا را تصاحب کند .
 
یکی از موارد مهمی که در روزهای اخیر در فضای مجازی و عمومی جزیره خارگ نقل محافل شده انتخاب شهردار جدید جزیره خارگ می باشد که بررسی خبرنگاران نخ نیوز تاکنون افراد ذیل بعنوان کاندیدای احتمالی پست شهرداری خارگ پیشنهاد یا اعلام آمادگی نموده اند .
 
 
 
نگهدار حسین پور ، از کارمندان وزارت کشور و مامور به خدمت در بخشداری ویژه خارگ که دانشجو ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی خارگ می باشد وی هم اکنون بعنوان معاون بخشداری ویژه خارگ در حال فعالیت است .
 
 
 
عین الله علی پور ، از مشاوران وزارت نفت و مشغول به خدمت در مهندسی ساختمان شرکت پایانه های نفتی ایران و از اعضای شورای چهارم شهر خارگ است ، علی پور دارای مدرک تحصیلی عالیه عمران می باشد .
 
 
 
مهرداد رودباری ، از کارمندان رسمی وزارت نفت و مشغول به خدمات در شرکت پایانه نفتی خارگ و اعضای سابق شورای شهر خارگ که هم اکنون بعنوان رئیس خدمات اداری پایانه نفتی خارگ مشغول به خدمت می باشد ، وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حمل و نقل دریایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ است .
 
 
 
شاپور خدادادی، از کارمندان رسمی اداره آموزش و پرورش و مشغول به خدمت به عنوان استاد زبان در مدارسجزیره خارگ و کسبه خوشنام و هیات امنای مسجد امیر المومنین (ع) جزیره خارگ است که دارای تحصیلات عالیه زبان می باشد .
 
 
 
علی موحد ، از کارمندان رسمی شرکت پایانه های نفتی ایران و شاغل در شرکت پایانه نفتی خارگ و از فعالان اقتصادی جزیره خارگ می باشد ،از وی می شود بعنوان اولین هتل ساز جزیره خارگ نام برد. موحد کاندیدای شورای چهارمین دوره شورای شهر خارگ بود که از راهیبای به این شورا باز ماند .
 
 
 
جلیل حسن زاده ، از کارمندان شهرداری خارگ و شاغل در بخش امور حقوقی این شهرداری است وی هم اکنون بعنوان مسئول شورای حل اختلاف جزیره خارگ در حال فعالیت می باشد .
 
 
 
براساس این گزارش سه گزینه غیر بومی به نام های موسوی ، صفایی و شیخیانی تاکنون پیشنهاداتی به اعضا جدید شورای شهر خارگ ارائه نموده اند یا اعضاجدید شورا از آنها درخواست برنامه نموده اند که برنامه های آنها درحال بررسی اعضا می باشد.
 
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید