کد خبر : ۴۴,۱۰۸
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۰:۵۴
تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در حالی میزبان تیم تراکتور تبریز می‌شود که هر دو تیم در منطقه‌ی خطر قرار دارند و برای فرار از این منطقه نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز این بازی دارند.
 هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال روز سه‌شنبه، ۱۳ اردیبهشت با انجام بازی دو تیم تراکتور تبریز و نفت مسجد سلیمان پیگیری خواهد شد.
 
تراکتوری‌ها بعد از گذشت ۲۴ بازی با کسب چهار پیروزی، هشت تساوی و تحمل ۱۲ شکست، با ۲۰ امتیاز در رده‌ی سیزدهم و مسجد سلیمانی‌ها نیز با همین تعداد بازی و کسب سه پیروزی، هشت تساوی و ۱۳ شکست، با ۱۷ امتیاز در رده‌ی چهاردهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارند.
 
این دو تیم تاکنون ۹ بار در مقابل یکدیگر صف آرایی کرده‌اند که شش برد سهم تراکتور بوده و سه بازی نیز با نتیجه‌ی تساوی به پایان رسیده است.
 
سرخ‌های آذربایجان بعد از برکناری سولدو و بازگشت مجدد ساغلام دو تساوی، دو شکست و یک پیروزی کسب کرده‌اند و اکنون بعد از آغاز مجدد مسابقات لیگ برتر که به‌خاطر برگزاری بازی‌های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی و جام حذفی تعطیل شده بود، امیدوار به کسب پنجمین پیروزی خود در فصل جاری هستند.
 
نفت مسجد سلیمان که بعد از محمود فکری، تحت هدایت رضا مهاجری قرار گرفته، در بازی هفته گذشته دست به کار بزرگی زده و موفق شد تیم ذوب آهن اصفهان را شکست دهد.
 
نکته‌ی جالب این است که آخرین پیروزی تراکتور تا پیش از هفته بیست و چهارم، مربوط به بازی رفت مقابل همین تیم نفت مسجد سلیمان بود و این تیم بعد از غلبه بر نفت، در ۱۳ بازی هیچ بردی کسب نکرد تا اینکه در آستانه‌ی بازی برگشت با این تیم موفق شد مس رفسنحان را با یک گل شکست دهد.
 
این بازی برای هر دو تیم تراکتور و نفت اهمیت ویژه‌ای دارد چراکه هر دو تیم در منطقه‌ی خطر قرار دارند و انجام بازی‌ رو در رو برای تیم‌هایی که تعقیب کننده‌ی یکدیگر هستند، حکم بازی شش امتیازی را دارد و هر دو تیم فقط و فقط برای کسب پیروزی پای به میدان خواهند گذاشت.
 
قضاوت این دیدار بر عهده‌ی علی اصغر مومنی خواهد بود و دانیال باشنده، اسماعیل احمدی و وحید زمانی او را در امر قضاوت کمک خواهند کرد.
 
به گزارش ایسنا این بازی از ساعت ۲۰:۳۰ روز سه‌شنبه 13 اردیبهشت ماه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به میزبانی تیم نفت برگزار می‌شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید