کد خبر : ۴۳,۳۰۱
۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ۱۹:۲۴
هیچ مسئولیتی غیر از استانداری بوشهر را نخواهم پذیرفت
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: برای من هیچ چیزی بالاتر از خدمت به مردم استان بوشهر وجود ندارد و هیچ مسئولیتی غیر از استانداری بوشهر را نخواهم پذیرفت.

 به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده صبح دوشنبه در نشست با اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: پذیرش مسئولیت در استان بوشهر با انگیزه خدمت به مردم استان بوده است.

وی با اشاره به پیشنهاد اخیر به او برای پذیرش مسئولیت استانداری استان تهران بیان کرد: برای من هیچ چیزی بالاتر از خدمت به مردم استان بوشهر وجود ندارد و هیچ مسئولیتی غیر از استانداری بوشهر را نخواهم پذیرفت.

استاندار بوشهر با اشاره به مشکلات و موانعی که در سیستم اداری برای خدمت رسانی وجود دارد گفت: همه عزم ما این است که بتوانیم بر این مشکلات و موانع فائق بشویم تا امکان خدمت بیشتر به مردم برایمان فراهم شود.

وی با تاکید بر به کارگیری نیروهای مؤمن، انقلابی در بدنه مدیریتی استان خاطر نشان کرد: در مواردی ما نیرویی برای پست‌های مدیریتی در سطح ادارات کل به وزارتخانه‌ها معرفی کرده‌ایم ولی برخی مانع تراشی‌ها و عدم همکاری در وزارتخانه‌ها باعث کندی برخی تغییر و تحول‌ها در پست‌های مدیریتی شده است.

محمدی زاده استفاده از نظرات کارشناسی اعضای شورای ائتلاف را برای خود دارای اهمیت خواند و تاکید کرد از این دیدگاه‌ها در پیشرفت امور استفاده خواهد کرد.

هیچ مسئولیتی غیر از استانداری بوشهر را نخواهم پذیرفت

 

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر نیز در این مراسم اظهار داشت: شورای ائتلاف با هدف هماهنگی و انسجام نیروهای انقلاب اسلامی در استان شکل گرفت و در انتخابات توانست با فعالیت گسترده و بسیج نیروهای انقلابی خصوصاً جوانان نقش مهمی را در انتخاب حضرت آیت الله رئیسی ایفا کند.

حجت الاسلام یوسف جمالی آمادگی اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی را برای کمک به دولت در عرصه‌های مختلف اعلام کرد.

دبیر شورای ائتلاف نیز با اشاره به نقش شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در جذب نیروهای انقلابی خصوصاً جوانان اظهار داشت: یکی از آسیب‌ها در فعالیت تشکل‌های انقلابی فصلی بودن این فعالیت‌ها بود.

قاسم برجویی‌فرد افزود: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در سطح کشور به عنوان فراگیرترین تشکل انقلابی توانست حدود چهارصد هزار نفر عضو در سراسر کشور جذب کند و در سطح استان نیز حدود هفت هزار نفر در این تشکل عضو شدند و رسماً همکاری خود را شروع کردند.

وی یکی از دغدغه‌های نیروهای انقلاب را برخی مانع تراشی‌ها در برخی حوزه‌های کارشناسی در بدنه دولت دانست و تاکید کرد: باید فضا به گونه‌ای فراهم شود که نیروهای ناکارآمد از بدنه اجرایی خارج و نیروهای انقلابی مصادر امور را به دست گیرند.

وی از تلاش‌های چندین ماهه استاندار تقدیر کرد و این نشست را در راستای هم افزایی و هم اندیشی میان اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و استاندار برشمرد و خواستار تداوم برگزاری چنین نشست‌هایی شد.

هیچ مسئولیتی غیر از استانداری بوشهر را نخواهم پذیرفت

در ادامه نصرالله شفیعی، محمدرضا ایرج زاده، عباس رومزی، حجت الاسلام راستگو، دکتر فولادوند، احمد موحد، جلال حق شناس، حسین لاری و حمیدرضا احمدی، به بیان نظریات و دیدگاه‌ها و انتظارات خود از استاندار پرداختند.

تقدیر از استاندار به خاطر فعالیت‌های انجام شده در طول هفت ماه مدیریت ایشان و تغییراتی که در برخی حوزه‌های مدیریتی انجام شده است، انتقاد از عدم تغییر برخی مدیریت‌ها که هیچ گونه همخوانی فکری و عملکردی با دولت سیزدهم ندارند و درخواست از استاندار برای اقدام سریع نسبت به بکارگیری مدیران انقلابی در سطح شهرستان‌ها از جمله این دیدگاه‌ها بود.

از دیگر موضوعات مطرح شده می‌توان به در خواست از استاندار برای اقدامات عملیاتی بر مبنای نقشه راه، انتقاد از گرانی‌های اخیر و لزوم برخورد با عوامل پشت پرده، ضرورت توجه به همکاری متقابل بین دانشگاه و دستگاه‌های اجرایی و استفاده دولت از توان متخصصین دانشگاهی، نادیده گرفتن توانمندی‌های نیروهای بومی برای مدیریت در حوزه نفت و گاز و انتقاد از به کارگیری مدیران غیر بومی در این حوزه، توجه به شهرستان‌ها و برنامه ریزی برای رفع مشکلات کم آبی در استان خصوصاً در شهرستان‌هایی مثل جم و استفاده حداکثری از مدیران بومی در شهرستان عسلویه اشاره کرد.

ایجاد شرایط مناسب برای بهره‌مندی استان از ظرفیت پارس جنوبی و حوزه نفت و گاز در توسعه استان، بررسی علل و عوامل برخی از مشکلات امنیتی و اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از این جرایم، تاکید بر اقتصاد دریا پایه و سرمایه گذاری در بخش گردشگری، عدم دست یابی استان بوشهر به توسعه لازم علی رغم ثروت خدادادی در حوزه‌های مختلف از جمله نفت و گاز و استفاده از بخش خصوصی برای توسعه و پیشرفت استان از دیگر نظرات بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید