کد خبر : ۴,۳۲۷
۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۳۹
رضا برمک اظهار کرد: بزرگترین دغدغه والدین با شروع فصل تابستان و تعطیلی مدارس، پر کردن اوقات فراغت فرزندان است به طوری که اگر برای اوقات فراغت برنامه‎ریزی درستی نداشته باشند و از این موضوع غفلت کنند زمینه آسیب‌پذیری آنان در این ایام با وجود فرهنگ بیکاری و وقت گذرانی در ایام فراغت و استفاده از فضای مجازی و وب‎گردی کاذب بیشتر خواهد شد.
 
 
وی افزود: با توجه به اینکه برنامه ریزی جهت پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان از اهداف مهم آموزش وپرورش است لذا درخصوص این مهم آموزش وپرورش به کمک والدین آمده وبرنامه ریزی های مهم و هدفمندی را با برگزاری کلاسهای متنوع آموزشی وپرورشی انجام داده است.
 
 
برمک ضمن اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در حوزه اوقات فراغت دانش آموزان عنوان کرد: بر اساس سند تحول بنیادین، آموزش و پرورش باید به همه ابعاد وجودی فرد در اوقات فراغت توجه کند و در برنامه ریزی برای برگزاری برنامه ها و کلاسهای اوقات فراغت همه نیاز های وجودی دانش آموزان مد نظر قرارداده شود.
 
 
رئیس آموزش و پرورش خارگ در پایان یادآور شد: در منطقه خارگ ۴ پایگاه اوقات فراغت جهت استفاده دانش آموزان با برگزاری کلاسهایی نظیر خوشنویسی، نقاشی، قرآن (حفظ و تجوید)، رباتیک،زبان انگلیسی، شطرنج و ..... فعالیت داشته و دانش آموزان می توانند نهایت استفاده را در راستای پر کردن اوقات فراغت خودشان از کلاسهای مذکور ببرند.
 
کلیدواژه ها: رضا برمک 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید