کد خبر : ۴,۳۲۶
۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۳۸
 احمد بارگاهی صبح چهارشنبه در بازدید از بازار خارگ در خصوص آراستن بازارچه کهن خارگ به چترهای رنگین که کوچه چترها نام گرفته است اظهار داشت: بازارچه کهن خارگ، همانگونه که از نامش پیداست از قدیمی ترین بازارچه ها و محلات خارگ است که بواسطه نزدیکی به میدان امام خمینی (ره) و مرکز شهر روزانه مردم بسیاری از آن گذر دیدن می کنند.
 
 
وی افزود: با تصمیمی که در کمیته زیباسازی شهرداری گرفته شد به این نتیجه رسیدیم که این کوچه را با چترهای یک رنگ به صورت معلق بیاراییم که منظره جالب و جدیدی را برای عموم مردم به ارمغان بیاورد.
 
 
شهردار خارگ تصریح کرد: کوچه چترها تبدیل به گذری شده که با چترهای رنگی مسقف و سایه دلنشینش نمای نو و زیبایی را به وجود آورده است. چترهایی که هر کدام با طرح و رنگ متنوع در هوا معلقند و در ساعات مختلف روز نور و سایه چشم رهگذران را می نوازد، وزش باد موجب حرکت چترها می‌شود.
 
 
بارگاهی یادآور شد: در فصول بارندگی نیز قطرات باران از لابه‌ لای چترها باعث ایجاد فضایی سرزنده و شاداب می شود. رنگ‌های چترها و تاثیری که بر محیط این محدوده گذاشته است، نشان‌دهنده نقش رنگ بر روح شهر است.
 
 
وی افزود: امیدواریم اجرای چنین طرح هایی، بدنه شهری را زیباتر از گذشته کند و شعار خارگ در مسیر توسعه با انجام چنین پروژه هایی روز به روز به تحقق دست یابد.
 
کلیدواژه ها: احمد بارگاهی 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید