کد خبر : ۴۳,۲۱۲
۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ۱۸:۲۲
پیام تبریک مدیر عملیات عمومی خارگ بمناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران
خارگ نیوز:مدیر عملیات عمومی خارگ با صدور پیامی فرا رسیدن 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ، را به ارتشیان غیور تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالمجید ستایشی مدیر عملیات عمومی خارگ با صدور پیامی فرا رسیدن 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ،  را به ارتشیان غیور تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است :
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
بیست و نهم فروردین فرصت مغتنمی است تا کارنامه درخشان و افتخار آمیز ارتش جمهوری اسلامی ایران در معرض توجه عموم هموطنان عزیز بویژه جوانان فهیم ایران اسلامی قرار گیرد. به تحقیق قاطبه ملت بزرگ کشورمان ایران فراموش نخواهند نمود که ارتش مکتبی و برخاسته از متن جامعه اسلامی چگونه با نفس مسیحایی معمار کبیر انقلاب حضرت امام راحل (ره) در صف انقلاب قرار گرفته و در روزهای شور و حماسه و سرنوشت علی الخصوص دوران دفاع مقدس رسالت تاریخی خود را به نحو شایسته عملی نمود. 
 
تاریخ سراسر افتخار میهن عزیز اسلامی ایران به داشتن ار تش و ارتشیان غیور،  جان بر کف و ایثارگر به خود می بالد و امروزه ارتش جمهوری اسلامی ایران و دلاور مردان درپاسداری از کیان این مرز و بوم همت عالی  و ایثارگری های خالصانه داشته و دارند و در این راه شهدا و ایثارگران فراوانی تقدیم انقلاب نموده اند که به روح و روان همه آنان درود و صلوات می فرستیم.
 
 
اینجانب در پایان فرا رسیدن  29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران که پاسداشتی از مقام و ایثارگری شما عزیزان می باشد تبریک عرض نموده و سربلندی غرور و عزت ایران اسلامی را در پرتو رشادت های ارتش جان برکف از خداوند سبحان خواستارم و برای شما فرزندان غیور این مرز و بوم آرزوی شادکامی و بهروزی می نمایم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید