کد خبر : ۴۲,۸۳۱
۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ۱۹:۵۱
سیزدهمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه در گناوه برگزار شد
خارگ نیوز: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در سالروز وفات حضرت خدیجه کبری (س)، توزیع ۲۰ تن مرغ و برنج در قالب کمک های مومنانه در مصلی جمعه گناوه بین مستمندان آغاز شد.
به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی صبح سه شنبه در حاشیه برگزاری این آئین در مصلی جمعه گناوه اظهار داشت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه و مواسات مردم مؤمن و ولایتمدار و خیرین شهرستان گناوه نیز از آغاز شیوع کرونا در این زمینه پیش قدم و پیشگام بودند.
 
امام جمعه گناوه افزود: یکی از ویژگی‌های ماه مبارک رمضان دستگیری از نیازمندان و مستمندان و مواسات است و باید با تاسی از ائمه اطهار (ع) از مشکلات نیازمندان گره گشایی کرد و نیازمندان را دریابیم.
 
وی گفت: در این مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه، ۱۲ تن برنج و هشت تن مرغ منجمد است که هر بسته معیشتی به مبلغ چهار میلیون ۵۰۰ هزار ریال در قالب مرحله سیزدهم کمک‌های مومنانه به همت سپاه انصار الحسین (ع) شهرستان گناوه تأمین شده است و توسط پایگاه‌های بسیج و گروه‌های جهادی بین نیازمندان و افراد تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) توزیع خواهد شد.
 
وی ادامه داد: این رزمایش مرحله سیزدهم برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه است که مرحله بعدی نیز به زودی برای کمک به نیازمندان برگزار خواهد شد و کمک‌ها در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.
 
وی تصریح کرد: حضور خیرین در این ماه می‌تواند در گره گشایی و کمک به نیازمندان بسیار مؤثر باشد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید