کد خبر : ۴,۲۸۲
۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۴۲
« والذین هم لاماناتهم و عهدهم راعون » مؤمنان راستین کسانی هستند که به امانتها و پیمانهایشان وفادارند.
 
با عرض سلام و ادای احترام خدمت مردم شریف و بزرگوار جزیره مقاوم خارگ و عرض تبریک به مناسبت هفته دولت و سپاس بیکران از عزیزانی که در دوره چهارم انتخابات شورای شهر، بنده را لایق خدمتگزاری خود دانسته و زحمات فراوانی را متقبل شده اند.
 
باور دارم که در پیشگاه این مردم عزیز باید سر تعظیم فرود آورد چرا که شایستگی و لیاقت مردم بزرگوار جزیره خارگ بر همگان ثابت شده است.
 
روزی که بنده با نیت خدمت به مردم شهرم و امیدواری به فضل خداوند و لطف و بزرگواری شما مردم به عنوان منتخب در دوره چهارم راهی شورای شهر شدم، اگر چه جوان بودم تمام تلاش خود را برای حفظ و صیانت از امانت خدمتگزاری که با جلب اعتماد شما عزیزان بدست آمده بود انجام دادم و با خدای خود عهد بستم که جز در مسیر خیر و آنچه به صلاح مردم است قدمی بر ندارم و با عشق و علاقه کار خود را آغاز کردم و تلاش نمودم در طول این چهار سال با صداقت و شفافیت مسائل و مشکلات را با همشهریانم درمیان گذارم و چیزی که بیش از همه به آن افتخار می کنم همدردی، هم نشینی و همدلی هایی بود که فارغ از تمام مسائل و به دور از ریا و تظاهر، در شرایط سخت و دشوار در کنار مردم داشته ام .
 
اکنون و پس از اتمام دوره خدمتگزاری در شورای اسلامی شهر ضمن تبریک مجدد به منتخبین مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر، از محضر همه دوستان و همشهریان که خواهان حضور حقیر در عرصه انتخابات بودند و با نظر لطف، احتمال خدمتگزاری بیشتری را برای اینجانب متصور بوده و مشفقانه اصرار بر حضور اینجانب داشتند، پوزش می طلبم که بنده با توجه به شرایط موجود کاندیدا نشدم و امکان اجابت درخواست آنان میسر نشد.
 
از اینکه در طول این چند سال دربند هوای نفس و معامله گری نیفتاده ام و عهد خود با مردم را به منافع شخصی نفروخته ام در محضر خدای خود احساس سربلندی می کنم و بابت همه کاستی ها و قصورهای ناخواسته عذرخواهی می نمایم و چنانچه در این مدت بنا به دلیل انجام وظیفه و رعایت اخلاق و قانون باعث ناراحتی دوستان عضو شورا وهمکارانم در شهرداری شده ام درخواست بخشش دارم و امیدوارم همه عزیزان این بنده حقیر را حلال نمایند.
 
اگر به فلسفه شورا به عنوان محلی برای خرد جمعی و قانون مداری اعتقاد داشته باشیم طبیعی است که خودنمایی، سیاه نمایی، تخریب و فرافکنی برای مصادره شخصی تلاش های انجام شده (که گاها" دیده شد) نه در شأن شورای اسلامی شهر است و نه در شأن مردمی که این امانت را به دست ما سپرده اند.
 
متأسفانه در شورای چهارم مردم خارگ بعضا" به جای خروج تصمیمات کارشناسی از اتاق شورا شاهد اخبار نگران کننده و بحث های نامرتبط بودند که نتیجه ای جزء ناامیدی و دلسردی مردم و در ادامه تشدید بحران، چیز دیگری در بر نداشت که اگر داشت بنده نیز همراه می شدم و عدم همراهی اینجانب در حمایت و یا انتقاد غیر منصفانه در مسائل باعث دلخوری و ناراحتی دوستان می شد. تمام سعی بنده این بود که هیچگاه از صندلی، جایگاه و خدمات شورای شهر و شهرداری دنبال منافع شخصی و خودنمایی نباشم .
 
حرف های قابل گفتن بسیار ولیکن بدلیل مصلحتی که می بینم آن را در سینه نگه داشته و آرزو می کنم که انگیزه، هدف و تلاش همه به سمت توسعه و آبادانی این شهر باشد و بدنبال پست و مقام های پوشالی نباشیم.
 
کسانی می توانند گرداننده باشند که در گردونه نباشند و کسانی می توانند از دنیا بهره بگیرند و بر دنیا حاکم باشند که از دنیا بزرگتر شده باشند و از دنیا بیرون آمده باشند و گرنه کف موج، حاکم دریا نیست که بازیچه ی نسیم هاست.
 
در پایان بر خود لازم می دانم از زحمات امام جمعه محترم ، روحانیت معزز شیعه و سنی ، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، استاندار محترم، فرمانداران پرتلاش ، بخشداران پر توان، شورای تأمین خدمتگزار، مدیران و رؤسا شرکت های نفتی مستقر در جزیره، کلیه رؤسا و مسئولین شهری و استانی، شهردار محترم و پرسنل کوشای شهرداری، بزرگان و معتمدین، خانواده شهداء و ایثارگران، رسانه ها و آحاد مردم فهیم و ولایت مدار شهر که اینجانب را در خدمتگزاری به مردم در این دوره شورا همراهی کردند و دیگر نهادهای ذیربط تقدیر و تشکر نمایم. امیدوارم بابت حقوقی که به هر دلیل بر گردن حقیر دارید، عفو بفرمایید و خطاهای مرا ببخشید و از وعده تخلف ناپذیر عفو ربوبی برخوردار گردید که فرمود «ولیعفوا ولیصفحوا، الا تحبون ان یغفر الله لکم» دعای خیر شما را طلب می‌نمایم که بدون عنایت و توجه حق جل و علی هیچ توفیق نخواهم یافت.
 
التماس دعا
 
خدمتگزار همیشگی شما
 
عین اله علی پور
 
شهریور ٩٦
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید