کد خبر : ۴۲,۷۳۹
۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ۲۰:۳۰
اقوام و اقلیت‌های ساکن استان بوشهر همدلی و همراهی کم‌نظیری دارند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: اقوام و اقلیت‌های ساکن استان بوشهر همدلی و همراهی کم‌نظیری دارند.
محمد تقی ایرانی عصر یکشنبه در جلسه کمیسیون اقوام، فرق و مذاهب استان بوشهر ضمن گرامیداشت یاد دو طلبه جهادگر هموطن که در حادثه تروریستی مشهد به شهادت رسیدند، اظهار داشت: این اتفاق در جوار امام رضا (ع) و در حریمی که حرمت دارد بار دیگر روحیه شیطانی جریان تکفیری را نمایان ساخت.
 
وی با تاکید بر وحدت شیعه و سنی به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، اضافه کرد: نباید اجازه داد دشمنان نظام و تکفیری‌ها با طرح مباحث اختلاف برانگیز باعث انشقاق بین ملت ایران و اتباع خارجی شوند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به همزیستی مسالمت آمیز اقوام و اقلیت‌های مختلف در استان بوشهر، این منش را الگویی برای کشور دانست.
 
وی گفت: اقوام و اقلیت‌های ساکن استان بوشهر صدها سال با وحدت و انسجام مدافع و مرزبان کشور بوده و با تاسی از ولی امر مسلمین آرامش و امنیت حوزه خلیج فارس را مواظبت و مراقبت کرده و با هوشیاری هرگونه تحریک عوامل مخالف و بیگانه پرست را خنثی کرده‌اند.
 
ایرانی تاکید کرد: استان بوشهر در طول تاریخ با ایستادگی در مقابل استعمار و استکبار، حماسه ساز مقاومت بوده و امروز با هوشیاری مراقب امنیت کشور در ساحل نیلگون خلیج فارس هستند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید