کد خبر : ۴۲,۶۵۷
۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۱۹:۱۱
شناور حامل ۱۴.۲ میلیارد تومان کالای قاچاق در آب‌های استان بوشهر توقیف شد
خارگ نیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از شناسایی و توقیف شناور حامل کالای قاچاق درآب‌های استان خبر داد و گفت: در این زمینه شناور حامل ۱۴.۲ میلیارد تومان کالای قاچاق در بندر دلوار تنگستان توقیف شد.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ ستاد یدالله شرفی در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر، با اشاره به اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی در برخورد با قاچاق در خلیج‌فارس اظهار داشت: تمامی سواحل و مرز دریایی خلیج‌فارس تحت رصد شبانه‌روزی نیروهای مرزبانی استان بوشهر قرار دارد.
 
وی برخورد قاطع با قاچاق را در اولویت برنامه‌ها دانست و بیان کرد: در برخورد با قاچاق کالا در راستای حمایت از تولیدات داخلی از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.
 
فرمانده مرزبانی استان بوشهر همکاری ساحل‌نشینان و مرزداران استان در راستای مأموریت نیروهای مرزبانی را ستود و افزود: عزم مرزبانان در راستای مقابله با قاچاق در حوزه مرزی استان جدی است.
 
شرفی تأکید کرد: با تمام توان با پدیده قاچاق با امکانات الکترونیکی و اپتیکی و نیز اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی برخورد قانونی می‌شود.
 
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از شناسایی و توقیف شناور حامل کالای قاچاق در آب‌های استان خبر داد و گفت: با رصد و اشراف اطلاعاتی و اقدامات هدفمند عملیاتی مرزبانان بوشهر موفق شدند یک فروند لنج باری حامل کالای قاچاق را در بندر دلوار استان بوشهر را توقیف کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: از این لنج باری کالاهایی شامل لوازم خانگی کره‌ای، تلویزیون، مقادیر زیادی لوازم آرایشی، دستگاه نقشه‌برداری ، پوشاک پتو و سایر اقلام کشف شد.
 
شرفی ارزش کالاهای قاچاق از  این شناور را 14.2 میلیارد تومان دانست.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید