کد خبر : ۴۲,۴۱۶
۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ۱۹:۳۳
فعالیت آموزشی کلیه مدارس از چهاردهم فروردین به شکل حضوری خواهد بود
خارگ نیوز: رییس آموزش‌و پرورش خارگ گفت: نظر به تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر ضرورت حضوری شدن آموزش های مدارس و با توجه به اهمیت ارتقای کیفیت فرآیند یاددهی- یادگیری به شیوه حضوری و جلوگیری از استمرار افت تحصیلی دانش آموزان، فعالیت کلیه مدارس منطقه از چهاردهم فروردین به شکل حضوری خواهد بود.
به گزارش خارگ نیوز، فاطمه ندیم زاده در جلسه ای که با حضور مدیران مدارس، اعضای شورای معاونین و کارشناسان اداره با هدف تبیین و توضیح ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش و بازگشت به آموزش حضوری برگزار گردید، ضمن تبریک آغاز سال جدید و آرزوی موفقیت برای همکاران بیان کرد: با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، دانش بنیان و اشتغال زایی، آموزش و پرورش پیشران در حوزه دانش بنیان است. بستر دانش و علم، آموزش و پرورش است، باید تلاش کنیم همه‌ اقدامات ما در این دستگاه مبنای علمی داشته باشد، چرا که دانش بنیان حائز اهمیت بالایی است.
 
رییس آموزش و پرورش خارگ گفت: طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش و با تاکید رییس جمهور محترم، مصوب گردیده که با برنامه ریزی منسجم و اصولی مدیران مدارس، از روز یکشنبه چهاردهم فروردین ماه کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت حضوری صد درصدی تشکیل شوند.
 
وی در راستای دستورکار تکمیل روند بازگشایی مدارس و حضوری بودن آموزش‌ها اظهار‌ کرد: مدیران مدارس تمهیدات لازم را برای بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس‌های درس به صورت کاملا حضوری از روز چهاردهم فروردین ماه سال جاری داشته باشند. طبق شیوه‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های دریافتی درخصوص بازگشایی حضوری مدارس، کلاس‌های درس مانند قبل از دوران کرونا، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی دایر خواهند شد، بخشنامه‌های مربوطه به مدارس ارسال گردیده و لازم است مدیران محترم برنامه کلاسی را به صورت کامل اجرا کنند.
 
وی همکاری همه دستگاه‌ها و اولیای دانش‌آموزان  را ضروری دانست و افزود: از همه ظرفیت‌ها برای حضور ایمن دانش آموزان در مدارس استفاده خواهد شد.
 
رییس آموزش و پرورش خارگ در پایان گفت: همکاران اداری برنامه‌ریزی‌های لازم را جهت بازدید از مدارس و بررسی روند آموزشی برای روز یکشنبه ۱۴ فروردین انجام دهند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید