کد خبر : ۴۲,۳۹۴
۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۵۰
در ماه مبارک رمضان دوره آموزشی قرآن کریم در خارگ برگزار می گردد
خارگ نیوز: شهردار خارگ از برگزاری دوره آموزشی قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان به پیشنهاد و همت شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، شعیب بحرینی؛ شهردار خارگ در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری این دوره آموزشی اذعان کرد: همانگونه که در دین مبین اسلام بر یادگیری قرآن و بهره گیری آموزه های بیشمار آن تاکید ویژه شده است ، تردیدی نیست یادگیری قرآن کریم ، به علاوه اینکه سبب تعالی شخصی انسان می شود ، برکات و تاثیرات بی نظیر آن جامعه شمول خواهد بود.
 
وی افزود : لذا با پیشنهاد و همت شهرداری و شورای اسلامی شهر و به منظور افزایش سطح بهره مندی از آموزه ها و مفاهیم قرآن کریم ، درک و شناخت کلام خداوند ، بهره مندی از آن در سطوح اجتماعی و زندگی و اشاعه و آموزش آن به دیگر آحاد جامعه ، جلسات آموزشی قرآن کریم در سطوح و شاخه های مختلف و برای برادران و خواهران در ایام ماه مبارک رمضان ، با حضور یکی از اساتید برجسته کشور در حسینیه اعظم برگزار می گردد.
 
شهردار خارگ با اشاره به اهمیت مضاعف ، برکات و مستحبات دوچندان بهره گیری قرآن کریم در ماه مبارک رمضان ، ضمن دعوت از علاقه مندان برای شرکت در این دوره آموزشی ابراز امیدواری کرد تا با استقبال شهروندان ، شاهد بهره مندی حداکثری ایشان از آموزه های کلام خداوند باشیم.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید