کد خبر : ۴۲,۳۸۶
۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۳۸
جابه‌جایی کالای ملوانی در استان ساماندهی می‌شود
خارگ نیوز: نماینده بوشهر، دیلم و گناوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای حل مشکلات جابه‌جایی کالای ملوانی در استان، دولت در حال بررسی ساماندهی این موضوع است و امیدوارم چیزی که مصوب می‌شود مشکل‌گشا باشد.
به گزارش خارگ نیوز،عبدالکریم جمیری در نشست با فرمانده انتظامی دیلم با تبریک و تسلیت شهادت سرباز وظیفه موسوی به دست سارق شرور مسلح ، نقش نیروی انتظامی در امنیت جامعه را بسیار مهم دانست و با قدردانی از تلاش پلیس در برقراری امنیت پایدار جامعه اظهار داشت: نیروی انتظامی باید ضمن اینکه حدود را رعایت می‌کند دارای اقتدار باشد، وقتی اشرار مسلح این گونه مأموران انتظامی را به شهادت می‌رسانند و متواری می‌شوند، اقتدار نیروی انتظامی تضعیف می‌شود.  
 
عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخشی از مشکلات نیروی انتظامی ممکن است ناشی از کمبود اعتبار و نیروی انسانی مورد نیاز باشد تصریح کرد: لازم است با پشتیبانی مادی و معنوی دولت و مجلس از اقتدار نیروی انتظامی حمایت شود.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در خصوص قانون بکارگیری سلاح توسط نیروهای مسلح گفت: در خصوص این قانون 2 دیدگاه وجود دارد، بعضی معتقدند ناهماهنگی‌هایی در اعمال و نواقصی در قانون وجود دارد و با توجه به اتفاقاتی که افتاده مجلس آمادگی دارد که در این زمینه اقدام کند، البته نیروی انتظامی باید در این خصوص کار کارشناسی انجام دهد و پیشنهادات خود را به مجلس ارائه کند.
 
جمیری باتأکید بر حل مشکلات جابجایی کالاهای ته لنجی در نقاط مختلف استان بوشهر خاطر نشان کرد: برای حل مشکلات جابجایی کالای ملوانی در استان، دولت در حال بررسی برای ساماندهی این موضوع است و امیدوارم چیزی که مصوب می‌شود مشکل‌گشا باشد.
 
وی با بیان اینکه بخش زیادی از امرار معاش مردم در شمال استان بوشهر از طریق کالای ملوانی است گفت: اکنون ناهماهنگی‌ها و مشکلاتی در این حوزه وجود دارد که باید برطرف شود.
 
 
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی استقرار دفتر اموال تملیکی در بندر دیلم را یک ضرورت دانست و تصریح کرد: با پیگیری انجام شده مدیرکل سازمان اموال تملیکی استان بوشهر، متعهد شد تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به راه‌اندازی انبار و دفتر اموال تملیکی در دیلم اقدام شود.
 
عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بر حل مشکل مسکن کارکنان نیروی انتظامی تأکید کرد و افزود: برای تأمین زمین ساخت 100 واحد مسکونی برای کارکنان نیروی انتظامی بندر دیلم از طریق مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر پیگیری شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید