کد خبر : ۴۲,۲۷۲
۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ۰۱:۱۲
ظرفیت‌های معنوی استان بوشهرمعرفی می‌شود/برنامه‌های متنوع در رمضان
خارگ نیوز: سرپرست صدا و سیمای مرکز بوشهر از تولید برنامه‌های متنوع در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: ظرفیت‌های معنوی استان بوشهر معرفی می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، مهدی حیدری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال با رویکرد عدالت گستری و مردم محوری در تولید برنامه‌های ماه مبارک رمضان با دست پر به خانه‌های مخاطبان رسانه استانی خواهیم رفت.
 
وی بیان کرد: تولید و پخش بیش از ۱۲ عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی در گستره استانی، ملی و فراملی به همراه شش عنوان برنامه در حوزه فضای مجازی، حاصل تلاش برنامه سازان صدا و سیمای مرکز بوشهر در ماه مبارک رمضان است.
 
سرپرست صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: یکی از پرمخاطب ترین برنامه حوزه سیما و صدا، برنامه قرآنی نوای ملکوت است که به صورت زنده از محل حسینیه عاشقان ثارالله هر روز به مدت ۶۰ دقیقه از شبکه استانی صدا و سیما و همچنین شبکه شما برای یازدهمین سال پیاپی پخش می‌شود.
 
وی افزود: در جهت تکریم و توسعه فرهنگ قرآنی در بین نوجوانان و جوانان تولید و پخش دو برنامه قرآنی نوای ملکوت و ترنم وحی نیز در جدول پخش سیمای استانی و شبکه امید قرار گرفته است.
 
مهدی حیدری با تاکید بر لزوم معرفی ظرفیت‌های معنوی استان و ارائه صحیح آن به مخاطب رسانه ملی گفت: برنامه‌های دم سحری و اهل سحر و همچنین بوی بهشت و ماه باران، از جمله برنامه‌های پر مخاطبی است که در صدا و سیمای مرکز بوشهر همراه لحظه‌های عرفانی سحر و عارفانه افطار مخاطبان گرامی خواهد بود.
 
سرپرست صدا و سیمای مرکز بوشهر افزود: در کنار برنامه‌های مخصوص سحر و افطار، ۶ عنوان میان برنامه با رویکرد قرآنی، معرفتی و آموزش احکام ماه مبارک رمضان با همراهی و کارشناسی آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و همچنین حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر نیز از سیمای استانی بوشهر پخش خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه حوزه فضای مجازی یکی از پرمخاطب ترین حوزه‌های تولیدی و از اثرگذارترین ابزارهای رسانه‌ای است گفت: تولید شش عنوان برنامه در قالب‌های کمیک موشن و پادکست نیز از فعالیت‌های معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز بوشهر در طول ماه مبارک رمضان است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید