کد خبر : ۴۱,۹۱۰
۴ فروردین ۱۴۰۱ ۲۲:۱۴
بازدید سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان از طرح تسهیل گردشگری دریایی در بنادر شمالی استان بوشهر
خارگ نیوز: همزمان با ایام تعطیلات نوروزی محمد شکیبی نسب سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به همراه محمد قاسمی معاون دریایی ازطرح تسهیل گردشگری دریایی در بنادر شمالی استان دیدن کرد.
به گزارش خارگ نیوز، در راستای ارزیابی و بررسی طرح تسهیل گردشگری دریایی در بنادر شمالی استان صبح امروز محمد شکیبی نسب سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به همراه محمد قاسمی معاون دریایی خود ،  باحضور در پایانه مسافری بندر گناوه از نزدیک از روند پذیرش و خدمات دهی به مسافران و گردشگران در این پایانه دیدن کرد.
 
شکیبی نسب در ادامه با حضور بر روی شناور و بازدید از کانال دسترسی بندرگناوه در خصوص شناورها تفریحی  گفت:  با توجه به نقش و جایگاه اداره کل بنادر و دریانوردی استان وهمچنین با توجه به مجوز های فعالیت اعطاء شده، نظارت دقیقی بر عملکرد ارائه کنندگان خدمات تفریحی گردشگری دریایی، خصوصا پوشیدن جلیقه نجات بطور مستمر صورت پذیرد.
 
وی افزود : تمامی شناورهای فعال در حوزه گردشگری در استان ملزم به  رعایت مسائل ایمنی دریایی در حوزه گردشگری و مسافری هستند ودر صورت عدم رعایت موارد ایمنی مجوز آنها لغو خواهد شد.
 
 گفتنی است، در ادامه این سری بازدید ها، شکیبی نسب با حضور در بنادر دیلم و ریگ از طرح تسهیل گردشگری دریایی در این دو بندر نیز دیدن کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید