کد خبر : ۴۱,۶۰۹
۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ۲۱:۴۰
توزیع میوه شب عید در بوشهر آغاز شد
خارگ نیوز: مدیر تعاون روستایی استان بوشهر از آغاز توزیع میوه شب عید در این استان خبر داد و گفت: فروش به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، سید محسن معروف روز پنجشنبه گفت: پیرو تصمیمات اتخاذ شده در کارگروه تنظیم بازار کشور و دستور استاندار بوشهر از امروز (پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰) طرح توزیع میوه شب عید(تنظیم بازار) در استان بوشهر آغاز شده است و تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ادامه دارد.
 
او می‌گوید: میوه تامین شده برای استان بوشهر از نوع مرغوب و درجه یک است،  قیمت تعیین شده پرتقال والنسیای جنوب هر کیلو ۱۴ هزارتومان و سیب درختی هر کیلو ۱۳ هزارتومان تعیین شده است.
 
مدیر تعاون روستایی استان بوشهر گفت: سهمیه میوه تنظیم بازار استان به‌طور کامل دریافت شده است، ذخیره ملی میوه در سازمان تعاونی روستایی مطلوب است و درصورت کمبود میوه در استان بوشهر امکان تامین مجدد وجود دارد.
 
معروف می‌گوید: ۶۶ غرفه در استان بوشهر کار توزیع میوه شب عید را انجام می‌دهند که از این تعداد ۲۰ غرفه در مرکز استان است.
 
او اعلام کرد که سامانه "دشتی کالا" به آدرس www.dashtikala.ir نیز فعال شده است که افراد می‌توانند از این طریق میوه و سایر کالاهای اساسی تنظیم بازار را خریداری و بدون پرداخت هزینه حمل درب منزل دریافت کنند.
 
مدیر تعاون روستایی استان بوشهر گفت: نظارت و بازرسی از طرح فروش میوه شب عید بر عهده بازرسین جهادکشاورزی، بسیج، اصناف و تعزیرات حکومتی است. در این راستا سامانه ۱۲۴ آماده دریافت شکایت‌ ار تخلفات احتمالی از سوی شهروندان است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید