کد خبر : ۴۰,۸۳۸
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ۲۲:۵۲
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمر این استان بیش از پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای بیماران نیازمند این استان وام پرداخت کرد.
موسوی گفت: با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی و با پیگیری های انجام شده از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر کشور که تسکین آلام بشری در جامعه و افزایش اثربخشی خدمات حمایتی به بیماران نیازمند و معسر از رسالت، وظایف ذاتی و ماموریت‌های آن به شمار می‌رود این تسهیلات پرداخت شده است.
 
او می گوید: وام پرداختی برای بیماران کم بضاعت و دارای شرایط خاص پرداخت می‌شود که از ابتدای بهمن تاکنون ۱۹ نفر در استان زنجان از این تسهیلات بهره‌مند شده اند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر بر اساس دستورالعمل اجرایی جز ٢-٢ بند "و" تبصره ماده ١٦ قانون بودجه امسال، برای اعطای تسهیلات به بیماران نیازمند در هر یک از استان ها، اعتباری مجزا اختصاص داده است.
 
به گفته موسوی این وام با سود چهار درصد از طریق بانک‌های عامل ملی، مسکن و صادرات پرداخت می‌شود.
 
او می گوید: برای پرداخت این وام قرض الحسنه بیماران نیازمند و معسر و همچنین بیماران کرونایی استان مورد توجه قرار می‌گیرند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: افراد متقاضی با ارائه مدارک لازم برای تکمیل پرونده اقدام می‌کنند و پس از انجام مراحل استعلام از کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان افرادی که موفق به أخذ تسهیلات بانکی نشده باشند در شورای وام بررسی شده و متقاضی واجد شرایط به بانک‌های عامل معرفی شوند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید