کد خبر : ۴۰,۷۹۱
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۸:۴۶
۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق از ۱۱ خودرو کشف شد
خارگ نیوز: رئیس پلیس استان بوشهر از شناسایی خودروهای سواری حامل کالا قاچاق در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در این راستا با توقیف ۱۱ خودرو ۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار حیدر سوسنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دربوشهراز تشدید مقابله با قاچاق کالا و مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و اظهار داشت: در این راستا کالاهای خارجی بدون اسناد قانونی، معتبر و گمرکی قاچاق محسوب می‌شود.
 
وی با اشاره به توقیف خودرو سواری حامل کالا قاچاق تحت عنوان شوتی در محور جاده‌ای دیلم خبر داد و بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان دیلم با بهره‌گیری از تمامی امکانات، با اقدامات لازم برای کنترل محورهای مواصلاتی و مسیرهای خاکی در خروجی این شهرستان، توقیف این خودروها در دستور کار قرار دادند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف 11 خودرو سواری حامل کالای قاچاق خبر داد و تصریح کرد: مأموران انتظامی شهرستان دیلم در یک عملیات منسجم، حین کنترل خودروهای عبوری در مسیرهای خاکی و خروجی این شهرستان 11 دستگاه خودروی سواری حامل کالا قاچاق را متوقف کردند.
 
رئیس پلیس استان بوشهر اضافه کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها مقدار قابل توجهی انواع کالای قاچاق از قبیل لوازم آرایشی، پوشاک، لوازم برقی و ماینر فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف کردند و 11 نفر به مرجع قضائی معرفی شد.
 
سوسنی با بیان اینکه ارزش کالاهای کشف شده برابر نظر کارشناسان مربوطه 50 میلیارد ریال برآورد شده است گفت: متهمان پس تشکیل پرونده تحویل مراجع ذی‌صلاح شدند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید