کد خبر : ۴۰,۷۷۸
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۸:۳۰
تغییر مدیران استان بوشهر در مسیر گفتمان دولت انجام می‌شود
خارگ نیوز: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: تغییر مدیران در استان بوشهر در مسیر گفتمان دولت انجام می‌شود.

 به گزارش خارگ نیوز، جواد لقمان زاده صبح شنبه در نشست شورای اداری شهرستان دیر اظهار داشت: هرچند امروز کشور ما دارای بهترین سیستم پدافندی و ناوچه‌ها و سیستم‌های موشکی است ولی ایران اصولاً خواهان صلح و تعامل سازنده با همه کشورها است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران بر اساس اصول سیاست خارجی خودش با سلطه گری و سلطه طلبی و سلطه پذیر مخالف است و از حق تعیین سرنوشت همه ملت‌ها حمایت می‌کند.

لقمان زاده عنوان کرد: ایران ضمن درک نگرانی‌های امنیتی نسبت به چندین دهه توسعه طلبی ناتو بر حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت ملی کشورها تاکید دارد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر یادآور شد: امروزه تغییر و تحول و بازسازی و نوسازی از ابعاد مهم سلامت اداری است.

وی با بیان اینکه تغییر و تحول یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، تاکید کرد: دولت جدید با شعارهای جدید و گفتمان جدید روی کار آمده و باید کسانی که توانایی عملیاتی کردن این گفتمان دارند سرکار بیایند و این تغییر به معنای دمیدن روح جدید در کالبد اداری است.

لقمان زاده بیان کرد: تکریم مردم، تعامل با نماینده مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه و جماعات در دستور کار معاونین جدید فرماندار دیر و بخشدار جدید آبدان باشد.

وی ابراز کرد: خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر جامعه اولویت ما است.

تغییر مدیران استان بوشهر در مسیر گفتمان دولت انجام می‌شود

لزوم جذب اعتبارات ملی

یونس باربرز فرماندار شهرستان دیر نیز اظهار داشت: طولانی شدن روند انتخاب مدیران در استان بواسطه رعایت مر قانون بوده است.

فرماندار شهرستان دیر با قدردانی از تلاش‌های معاونین سابق و بخشدار آبدان، افزود: جابه جایی مدیران امری طبیعی است و به معنای ناتوانی افراد نیست بلکه رویکرد استفاده از افراد دیگر برای ارائه خدمات بهتر به مردم است.

وی عنوان کرد: عمر خدمت مهم نیست و تا زمانی که در مسئولیتی قرار دادیم برای عمران و آبادانی و خدمت به مردم تلاش کنیم.

باربرز گفت: افرادی که از امروز بار سنگین خدمت به مردم بر عهده آنها گذاشته شده با آگاهی آمده‌اند و می‌دانند چه شرایطی وجود دارد.

وی افزود: تحریم‌های ظالمانه و شرایط سخت مردم از یک طرف و از طرف دیگر با وجود همه کارهایی که انجام گرفته شهرستان دیر هنوز در جایگاه واقعی خودش قرار ندارد.

فرماندار شهرستان دیر خطاب به مدیران، خاطرنشان کرد: از یک دقیقه مسئولیت و تمام لحظات برای خدمت به مردم استفاده کنید چون زمان خدمت خیلی کوتاه است و اگر به فکر چیزی غیر از خدمت به مردم باشیم به بیراهه رفته‌ایم.

وی ادامه داد: باید عقب ماندگی‌ها را جبران کنیم و سرعت فعالیت‌های خود را افزایش دهیم و مدیران شهرستان این رویه را سرلوحه خود قرار دهند.

باربرز ابراز کرد: مدیران شبانه روز در کار باشند و برای توسعه شهرستان باید تلاش و وقت بگذاریم و سرعت و دقت و اقتدارمان را افزایش دهیم.

فرماندار شهرستان دیر عنوان کرد: هر مدیر و مسئولی بتواند اعتبارات ملی را جذب و وارد شهرستان کند، هنر کرده است.

وی بیان کرد: باید بر پروژه‌های عمرانی که در سطح شهرستان اجرا می‌شود و فعالیت‌های ادارات نظارت دقیقی صورت گیرد.

باربرز افزود: مدیران به دنبال کارهای بزرگ و ریسک پذیر با رعایت دقت و قانون باشند و جزیره‌ای عمل نکنند و با وحدت و همدلی جایگاه شهرستان دیر را ارتقا دهیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید