کد خبر : ۴,۰۵۱
۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۳۱
 نادر شفی‌خدایی با اشاره به استقرار سامانه بارشی در استان بوشهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده شدت رگبار باران به همراه رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای در مناطق مرکزی و شمالی استان بوشهر به‌ویژه در سواحل و بر روی دریا است.
 
 
وی از مواج و متلاطم شدن خلیج فارس در استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: جهت باد غالباً جنوب شرقی تا شمال شرقی با سرعت با سرعت 18 تا 44 کیلومتر در ساعت و در هنگام وقوع تندباد بیش از 50 کیلومتر در ساعت پیش‌بینی شده است.
 
 
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر ارتفاع موج در خلیج فارس را 90 تا 180 سانتیمتر گاهی تا 210 سانتیمتر دانست و تصریح کرد: در 24 ساعت گذشته بیش از 84.1 میلی‌متر بارش باران در استان بوشهر ثبت شده است.
 
 
شفی‌خدایی بیان کرد: در این مدت میزان بارش باران در شهر بوشهر 58 میلی‌متر، خارگ 51، اهرم 45 و تنگ‌ارم دشتستان 19 میلی‌متر در ایستگاه‌های هواشناسی ثبت شده است.
 
 
وی با اشاره به میزان بارش در شهرهای دیگر استان بوشهر گفت: ایستگاه‌های هواشناسی استان بوشهر میزان بارش باران در دیلم 24 میلی‌متر، جم 23 میلی‌متر، برازجان 19 میلی‌متر و دیر 17 میلی‌متر ثبت کرده است.
 
 
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر میزان بارش باران در گناوه 17 میلی‌متر، خورموج 7 میلی‌متر و عسلویه یک میلی‌متر اعلام کرد و افزود: بارش باران از بامداد امروز در شهر بوشهر تاکنون 37.6 میلی‌متر و در مجموع در استان بوشهر 84.1 میلی‌متر ثبت شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید