کد خبر : ۴۰,۳۶۳
۹ اسفند ۱۴۰۰ ۱۸:۴۶
عملیات جست و جو و امداد هوایی و دریایی برای نجات سه صیاد تنگستانی ادامه دارد
خارگ نیوز: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: عملیات جست و جو و امداد هوایی و دریایی برای نجات سه صیاد تنگستانی که از روز گذشته در آب‌های خلیج فارس ناپدید شده اند، ادامه دارد.
به گزارش خارگ نیوز، جهانگیر دهقانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این صیادان روز یکشنبه با یک فروند قایق صیادی از بندر عامری شهرستان تنگستان عازم بندر دیر شدند اما هنوز بازنگشته و ناپدید شده اند.
 
وی اضافه کرد: عملیات جست و جو برای یافتن و و نجات این صیادان با شناورهای ناجی و بالگرد از صبح امروز آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
 
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بوشهر یادآور شد: در عملیات دریایی شناورهای ناجی اداره کل بنادر و دریانوردی، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از عسلویه شرکت دارند.
 
وی بیان کرد: همچنین در عملیات جست وجو و امداد و نجات هوایی نیز بالگردهای سپاه و منطقه ویژه اقتصادی پارس و جایروپلن اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر مشارکت دارند.
 
دهقانی اظهار کرد: تا لحظه اعلام خبر هنوز ردی از صیادان پیدا نشده وعملیات جست و جو و نجات دریایی تا یافتن صیادان تداوم خواهد داشت.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید