کد خبر : ۴۰,۳۰۰
۸ اسفند ۱۴۰۰ ۱۸:۴۴
محموله میلیاردی قاچاق در شهرستان دیلم کشف شد
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق به ارزش ۲۴ میلیارد ریال در شهرستان دیلم خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار حیدر سوسنی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: مأموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی شهرستان دیلم، با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و رصد محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان و کنترل موفق به توقیف یک دستگاه خودرو سنگین حامل کالای قاچاق در محور خروجی این شهرستان شدند.
 
این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از این خودرو یک محموله کالای قاچاق شامل قطعات یدکی ماشین‌های راه سازی، پمپ هیدرولیک و اجناس لوکس خارجی قاچاق کشف و یک نفر قاچاقچی دستگیر شد.
 
سردار سوسنی با اشاره به اینکه یک دستگاه خودرو سنگین در این زمینه توقیف شد، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان با بیان اینکه طبق نظر کارشناسان مربوطه ارزش محموله مکشوفه ۲۴ میلیارد ریال برآورد شده است، تاکید کرد: تمام سعی و تلاش پلیس این شهرستان بر این است که با همکاری و همدلی مردم و دیگر سازمان‌های مرتبط بتواند این پدیده را به حداقل رسانده و آن را به صورت ریشه‌ای برطرف کند

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید