کد خبر : ۳۹,۷۷۸
۲ اسفند ۱۴۰۰ ۱۷:۴۷
۱۱میلیارد ریال قاچاق کالا از ۸ دستگاه خودروی شوتی در استان بوشهر کشف شد
خارگ نیوز: رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به توقیف ۸ خودروی سواری حامل کالا قاچاق در محورهای مواصلاتی استان تحت عنوان شوتی گفت: از این خودروها بیش از ۱۱میلیارد ریال کالا قاچاق کشف شد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار حیدر سوسنی در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهراز وضعیت امنیت پایدار استان خبر داد و اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی شبانه‌روزی مأموران انتظامی زمینه تخلف در همه زمینه‌ها به‌شدت کاهش یافته است و در صورت بروز هرگونه تخلف در کوتاه‌ترین زمان کشف می‌شود و متخلفان دستگیر می‌شوند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر رصد و پایش مستمر محورها و اماکن در راستای برخورد با قاچاق کالا را یکی از مأموریت‌های مهم نیروی انتظامی دانست و بیان کرد: در این راستا توقف خودروهای حامل کالای قاچاق و محموله‌های فاقد اسناد قانونی و گمرکی مورد توجه ویژه قرار دارد.
 
وی همچنین خاطرنشان کرد: به‌منظور مبارزه با قاچاقچیان و حمایت از تولید داخلی، 8 دستگاه خودروی سواری شوتی حامل انواع کالای قاچاق در عملیات مأموران پلیس شهرستان دیلم شناسایی و توقیف شد.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر با ابراز اینکه این خودروها به‌مقصد استان‌های مرکزی در حال تردد بودند تصریح کرد: از خودروهای توقیفی انواع کالای قاچاق از نوع کفش، پارچه، پوشاک و گردو کشف شد که برابر نظر کارشناسان ارزش کالای مکشوفه 11میلیارد ریال برآورد شده است.
 
رئیس پلیس استان بوشهر با یادآوری اینکه محور مواصلاتی بندر دیلم در خروجی این استان قرار دارد اضافه کرد: این محور بهترین محل برای عبور خودروهای حامل بار قاچاق به استان‌های همجوار و مرکزی است و تمام سعی و تلاش پلیس بر این است با همکاری و همدلی مردم و دیگر سازمان‌های مرتبط بتواند این‌گونه فعالیت‌ها را کاهش دهد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید