کد خبر : ۳۹,۵۷۳
۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۱۸:۲۷
خودرو باری حامل ۲۰ میلیارد ریال کالا قاچاق در بوشهر توقیف شد/کشف ۲۵۰ کیلوگرم مواد مخدر
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف کالا قاچاق از یک دستگاه تریلی خبر داد و گفت: از این خودرو در محور مواصلاتی دیلم بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ قطعه موتورسیکلت به ارزش ۲۰ میلیارد ریال کشف شد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار حیدر سوسنی در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهربا اشاره به اینکه برخورد با قاچاق کالا، مواد مخدر و سوخت در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی است اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در محور خروجی شهرستان بوشهر به یک دستگاه کشنده تریلی مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف کالا قاچاق بدون هویت گمرکی و اسناد معتبر قانونی خبر داد و افزود: مأموران پلیس در بازرسی از این خودرو، تعداد 4 هزار و 500 عدد کیلومتر موتورسیکلت که با نقض تشریفات قانونی وارد کشور شده بود کشف کردند.
 
وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 20 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، گفت: در همین ارتباط یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی ذی‌صلاح شد.
 
کشف 250 کیلوگرم مواد مخدر
 
رئیس پلیس استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در استان خبر داد و تصریح کرد: در پی رصد اطلاعاتی مبنی بر حمل و توزیع یک محموله مواد مخدر از یکی از استان‌های جنوب شرقی کشور به استان بوشهر، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس استان قرار گرفت.
 
سوسنی با اشاره به شناسایی خودرو حامل مواد مخدر در محور مواصلاتی دیلم افزود: مأموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی شهرستان دیلم با انجام اقدامات و کار اطلاعاتی طی یک عملیات هماهنگ با شناسایی خودرو حامل مواد مخدر آن را توقیف و در این رابطه یک نفر نیز دستگیر شد.
 
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 250 کیلوگرم مواد مخدر از این خودرو خبر داد و تصریح کرد: مأموران پلیس با انجام تحقیقات فنی و پلیسی و بازرسی از خودرو توقیفی، 250 کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در زیر محموله خواربار جاسازی شده بود کشف کردند.
 
وی باتأکید بر مبارزه قاطع و همیشگی پلیس با پدیده مواد مخدر خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان مواد مخدر و یا هرگونه اخبار در خصوص فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر موضوع را سریعاً از طریق تماس تلفنی 110 به پلیس برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ اطلاع دهند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید