کد خبر : ۳۹,۴۴۱
۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۳۳
آتش سوزی اجاق گاز در دیّر بوشهر ۲ نفر کشته و مصدوم برجای گذاشت
خارگ نیوز: مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر گفت: براثر آتش سوزی اجاق گاز در چادر یک خانواده کارگر گوجه چین در روستای شهنیا شهرستان دیر استان بوشهر یکتن کشته و یک نفر هم مصدوم شدند.
به گزارش خارگ نیوز، حسین ناظمیان‌پور روز جمعه به رسانه ها گفت: با اعلام به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی شهرستان دیر مبنی بر آتش سوزی در چادر یکی از خانواده‌های کارگرانی که از دیگر نقاط برای کار گوجه چینی در روستای شهنیا بخش بردخون اقامت موقت دارند، بلافاصله ۲ دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس ۱۱۵ بردخون و دیر به محل حادثه اعزام شد.
 
وی افزود: در این حادثه یک دختربچه حدود ۶ ساله به علت شدت سوختگی در دم جان خود را از دست داد.
 
 ناظمیان‌پور اضافه کرد: مادر این خانواده نیز با سوختگی ۸۰ درصد پس از ارایه خدمات اولیه فوریت‌های پزشکی به مرکز خدمات جامع سلامت بردخون منتقل شد.
 
 مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر افزود: پس از انتقال مصدوم به مرکز خدمات جامع سلامت و ارایه خدمات اولیه درمانی، مصدوم به همراه پزشک این مرکز به بیمارستان زینبیه خورموج انتقال یافت.
 
ناظمیان‌پور گفت: روشن بودن اجاق گاز برای گرم نگه داشتن چادر باعث آتش گرفتن آن و در نتیجه سوختگی مادر و کودک شده است.
 
با توجه به اینکه  برداشت گوجه فرنگی خارج فصل در شهرستان دیر در زمستان انجام می شود، کارگرانی به همراه خانواده از مناطق اطراف برای کار گوچه چینی به این مناطق می‌آیند و در چادر اقامت می‌کنند که با توجه به سر بودن هوا برای پختن غذا و گرم کردن چادر از سیلندر و اجاق گاز استفاده می‌کنند دستمزد این افراد به صورت روزمزد پرداخت می‌شود. 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید