کد خبر : ۳۹,۲۳۴
۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۵:۰۸
از بانوان شاغل در آموزش و پرورش منطقه خارک تجلیل به عمل آمد
خارگ نیوز: در مراسمی به مناسبت سالروز میلاد سراسر خیر و برکت دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، از بانوان شاغل در این اداره تقدیر شد.
به گزارش خارگ نیوز، فاطمه ندیم زاده، رییس آموزش و پرورش خارک، با تبریک این میلاد فرخنده، خجسته ترین زمان ممکن را برای نام گذاری روز زن و مادر، میلاد ام الائمه حضرت طاهره صدیقه برشمرد و تصریح کرد: حضرت فاطمه (س) سرمشق و الگویی تمام عیار برای زنان جامعه اسلامی و همه نسل هاست، زیرا تمام ابعادی که برای زن و یک انسان کامل متصور می باشد در حضرت فاطمه زهرا (س) جلوه کرده است.
 
ندیم زاده به ارزش مقام زن و تلاش و مسئولیت پذیری زنان اشاره کرد و اظهار داشت: نقش و جایگاه زنان در جامعه بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است به طوری که بانوان با پشتکار قوی خود توانسته اند در کنار خدمت به سلامت روح و روان خانواده، در فعالیت های اجتماعی هم بدرخشند.
 
وی گفت: بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده و خدمات قابل تقدیری را به جامعه خود ارائه نموده اند و رضایت مندی ارباب رجوع در حوزه های اداری نشان از توانمندی و نقش موثر آنان در جامعه دارد.
 
رییس آموزش و پرورش خارک افزود: روز قدردانی از مادران سرزمین‌مان، فرصت غنیمتی است که از زنان سرپرست خانوار یاد کنیم، بانوانی که در کنار وظیفه سخت مادری، بار مسئولیت تامین زندگی خانواده را نیز به دوش می‌کشند و گاهی در میان انبوهی از مشکلات، خود را فراموش شده می‌بینند و نیاز به حمایت‌های معنوی و پشتیبانی‌های شغلی بیشتری دارند.
 
در پایان با تشکر از شهرداری و شورای اسلامی شهر خارک جهت تهیه هدایا، با اهدای لوح سپاس از بانوان شاغل و همچنین بانوان سرپرست خانوار اداره آموزش و پرورش خارک تقدیر به عمل آمد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید