کد خبر : ۳۹,۱۸۰
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ۲۳:۲۶
دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است
خارگ نيوز: این نشست صمیمانه به همت کمیته ایثارگران و جانبازان ستاد دهه مبارک فجر و بسیج مهندسین جزیره خارگ و با حضور جانشین منطقه پایانه نفتی خارگ و مدیر عملیات عمومی و رئیس بنیاد شهید خارگبا خانواده شهیدان دوردگاهی، باقری و جانباز ایثارگر کوهی دیدار و گفتگو کردند

به گزارش خارگ نیوز، عباس غریبی در نشست با خانواده شهدا و جانبازان جزیره خارگ اظهار داشت: شهدا ستارگان جاوید و همیشه تابناک این مرز و بوم بوده و هستند و رشادت های این عزیزان از یاد نرفته و نخواهد رفت و ما مسئولان باید جایگاه و منزلت واقعی خانواده های شهدا و ایثارگران را در جامعه امروزی و نیز برای نسل آینده حفظ کنیم.

وی افزود: تمامی ملت مدیون و بدهکار خون شهدا و جانفشانی ها و رشادت های جانبازان و آزادگان هستند و تمامی مسئولان نظام مقدس مکلف به خدمات رسانی به این عزیزان می باشند.

جانشین پایانه نفتی خارگ تصریح کرد:  خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان ترسیم کننده چراغ راه هستند و از خداوند متعال خواستاریم که بتوانیم در راه شهدا و اهداف آنان گام برداریم.

 

.

 

در ادامه این نشست عبدالمجید ستایشی مدیر عملیات عمومی خارگ اظهار داشت: پیگیری فرهنگ ایثار و شهادت باعث می‌شود تا قطار انقلاب و مدیریت کشور از ریل پیشرفت و تعالی خارج نشود.

 

وی افزود: صیانت از آرمان شهیدان، رسالتی است که باید با قوت و جدیت پیگیری کرده و تلاش کنیم ارزش‌های شهیدان را به پدیده‌ای برای رشد و تعالی کشور تبدیل نماییم.

 

مدیر عملیات عمومی خارگ تصریح کرد: شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی با کمترین هزینه بزرگترین نتیجه را در جغرافیای جهانی رقم زد و لدا امروز در تداوم راه شهیدان، وظیفه و رسالت سنگینی بر عهده داریم.

 

.

درپایان مهدی سروری رئیس بنیاد شهید خارگ نیز افزود: خانواده‌های جانبازان و ایثارگران میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار با این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.

 

وی افزود: ایثارگری‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌ها جانبازان به‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت، ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌ شده و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.

 

.

 

به گزارش خبرنگار خارگ نیوز، ،این نشست صمیمانه به همت کمیته ایثارگران و جانبازان ستاد دهه مبارک فجر و بسیج مهندسین جزیره خارگ و با حضور جانشین منطقه پایانه نفتی خارگ و مدیر عملیات عمومی و رئیس بنیاد شهید خارگبا خانواده شهیدان دوردگاهی، باقری و جانباز ایثارگر کوهی دیدار و گفتگو کردند

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید