کد خبر : ۳۹,۰۰۴
۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۳۳
نیروی پدافند هوایی با تمام قوا تأمین امنیت آسمان ایران را به ارمغان آورده است
خارگ نیوز: فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش گفت: نیروی انسانی سرزنده ، متخصص ، پویا و با ایمانی که ‌در نیروی پدافند هوایی با تمام قوا تامین امنیت آسمان ایران را به ارمغان آورده و در برابر تمام تهدیدات ایستادگی می کنند، تنها رمز موفقیت و اقتدار این نیرو است.
به گزارش خارگ نیوز، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد با حضور در گروه پدافند هوایی خارک ضمن بازدید از سایت ها و مواضع این یگان، توان رزم و قدرت دفاعی این گروه پدافندی را ارزیابی کرد.
 
فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش در جمع کارکنان گروه پدافندهوایی خارک با بیان اینکه امروز شاهد تغییرات بسیار سازنده در ساختار پدافندی مناطق و گروه‌های پدافندی هستیم، گفت: تحولات شگرف، به روز و فناورانه نیروی پدافند هوایی گواه بر این واقعیت است.
 
وی افزود: در مواجهه با تهدیدات نوین دشمن، سیستم یکپارچه پدافندی کشور نیز باید همسو با این تهدیدات و با تجهیزات، تسلیحات و سامانه‌های پیشرفته هر روز با صلابت تر از گذشته ایفای نقش کند.
 
صباحی‌فرد تأکید کرد: نیروی انسانی سرزنده، متخصص، پویا و با ایمانی که ‌در نیروی پدافند هوایی با تمام قوا تامین امنیت آسمان ایران را به ارمغان آورده و در برابر تمام تهدیدات ایستادگی می کنند، تنها رمز موفقیت و اقتدار این نیرو است.
 
وی ظهار کرد: دغدغه‌ اصلی مجموعه پدافند هوایی آسایش، امنیت و آسودگی خاطر هموطنان عزیزمان است.
 
امیرسرتیپ صباحی فرد همچنین از قرارگاه سربازی، درمانگاه و بیمارستان صحرایی، گروه پدافندهوایی بازدید کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید