کد خبر : ۳۸,۹۹۴
۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۱۴
مطالبات کارگران بیمارستان دیلم به صورت کامل پرداخت شود
خارگ نیوز: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از مطالبات کارگران بیمارستان دیلم پرداخت شده و باید این مطالبات به صورت کامل پرداخت شود.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم جمیری صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای احقاق حقوق کارگران بیمارستان دیلم پیگیری‌های بسیار زیادی صورت گرفت تا این افراد به حق خود برسند.
 
وی با اشاره به اینکه حقوق کارگران بیمارستان دیلم طی شش ماه پرداخت نشده بود اضافه کرد: موضوع برای کارگرانی که حقوق پایینی دارند و بعضاً عیالوار هستند واقعاً نگران کننده بود.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پس از طرح این موضوع توسط کارگران، موضوع را با دانشگاه علوم پزشکی مطرح کردم که دفاع قابل قبولی در این زمینه نداشتند.
 
وی ادامه داد: به منظور پیگیری این مطالبات با معاون پارلمانی و متعاقب آن با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت بهداشت و درمان نیز تماس گرفتم و درخواست کردم این موضوع به سرعت پیگیری شود و حقوق و معوقات کارگران عزیز پرداخت شود.
 
جمیری بیان کرد: خبری که داریم بخشی از این مطالبات پرداخت شده ولی بخش عمده‌ای آن باقی مانده است، وظیفه خود می دانم این موضوع را تا حصول نتیجه و احقاق حقوق کارگران عزیز دنبال کنم.
 
وی تصریح کرد: مسئولین دانشگاه علوم پزشکی باید برای پرداخت به موقع حقوق کارگران که از مشکلات زیادی برخوردار هستند تلاش بیشتری داشته باشند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید