کد خبر : ۳۸,۹۵۲
۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۵:۲۲
استاندار بوشهر: تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبار اموال تملیکی استان تسریع می‌شود
خارگ نیوز: استاندار بوشهر تعیین تکلیف کالاهای انبارهای سازمان اموال تملیکی استان را مورد اشاره قرار داد و گفت: کمک برای تسریع این روند در دستور کار قرار دارد.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده ظهر امروز در بررسی فعالیت‌های بنادر و دریانوردی بوشهر با تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و بانوان گرامی استان بوشهر و با اشاره بررسی فعالیت‌های بندری اظهار داشت: از این بازدید فعالیت‌های بندر و دریانوردی و ظرفیت‌‌های آن مورد بررسی قرار گرفت.
 
وی طرح توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: روند توسعه این جزیره و زیرساخت‌های عمرانی آن مورد توجه قرار دارد.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه بندر بوشهر یکی از بنادر مهم کشور است تصریح کرد: این بندر در واردات و صادرات انواع محصولات در کشور نقش مهم و ویژه‌ای دارد.
 
محمدی‌زاده با اشاره به توسعه فعالیت‌‌های صادراتی از بندر بوشهر به کشورهای مختلف افزود: باید کمک شود تا روند صادرات کالاها از بنادر استان بوشهر تسریع شود.
 
وی با اشاره به بررسی از انبار کالا سازمان اموال تملیکی در محوطه بندر بوشهر خاطر نشان کرد: کمک برای تسریع روند تعیین تکلیف کالاها، خودرو و سایر ماشین‌آلات در انبار سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی مورد توجه ویژه قرار دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید