کد خبر : ۳۸,۹۵۱
۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۵:۲۰
آسفالت معابر جزیره خارگ بهسازی شود/ لزوم نوسازی شبکه برق
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ با تاکید بر لزوم نوسازی شبکه برق در این جزیره گفت: آسفالت معابر جزیره خارگ بهسازی شود.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی‌زاده صبح یکشنبه در بازدید از پروژه‌های عمرانی خارگ اظهار داشت: باید تلاش جدی برای تقویت زیرساخت‌ها در جزیره خارگ انجام شود.
 
وی اضافه کرد: نوسازی کابل‌های فرسوده برق شهری، پروژه مهم و زیرساختی بود که پس از سال‌ها به منظور بهره مندی مناسب شهروندان خارگ به اجرا رسید.
 
بخشدار ویژه خارگ ادامه داد: انتظار بر این بود که با بهسازی و نوسازی آسفالت این معبر شاهد تکمیل آن باشیم که زمان‌بر شدن موجب نارضایتی شهروندان شده بود.
 
وی افزود: از این رو با بازدید فرماندار بوشهر و مدیرعامل برق استان طی هفته گذشته و پیشنهاد صورت گرفته از سوی بخشداری بنا بر این شد تا با هم افزایی و استفاده از ظرفیت شهرداری، فرآیند نوسازی آن تسریع یابد.
 
شهردار خارگ با بیان اینکه ظرفیت‌های شهرداری خارگ آماده هم افزایی جهت خدمت رسانی به شهروندان خارگ است افزود: شهرداری خارگ با بهره مندی از تجهیزات تخصصی و ظرفیت تولید آسفالت باکیفیت آمادگی این را دارد تا در جهت تکمیل پروژه آسفالت این معبر که مورد مطالبه شهروندان خارگ است اقدام کند.
 
شعیب بحرینی خاطرنشان کرد: ماشین آلات شهرداری نیز در این خصوص آماده عملیات است و امید داریم تا این هم افزایی منتج به اجرای پروژه‌ای در خور و خدمتی به شهروندان شود.
 
عادل داودی رئیس اداره برق جزیره خارگ اعتبار این پروژه را ۱۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و بیان داشت: تمام همت و تلاش ما بر این خواهد بود تا با جبران زمان و با تسریع و در نظرگیری کیفیت مناسب شاهد تکمیل این پروژه باشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید