کد خبر : ۳۸,۸۹۶
۳۰ دی ۱۴۰۰ ۱۸:۳۶
صدا و سیمای بوشهر ۲۲ هزار دقیقه برای دهه فجر برنامه پخش می کند
خارگ نیوز: مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: این مرکز دهه فجر امسال ۲۲ هزار دقیقه برنامه با محوریت پویش های مردمی و نگاهی به گذشته ،حال و آینده اجرا می کند.
به گزارش خارگ نیوز، سید حسین ناظر در همایش سراسری و مجازی مدیران کل مراکز استان‌ها افزود: از این میزان برنامه ۱۰ هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما ،۱۱ هزار دقیقه در تلویزیون و سامانه زیرنویس و هزار دقیقه در خبر و فضای مجازی برنامه ریزی و در گستره استانی، ملی و فراملی پخش می‌شود.
 
وی اضافه کرد: پخش زنده راهپیمایی ۲۲ بهمن، برنامه‌های زنده و ضبطی رادیویی و تلویزیونی فجر پیروزی، عصر انقلاب، فجر صادق، کاروان فجر و حماسه حضور با محوریت پویش های مردمی و نگاهی به گذشته، حال و آینده برای انتقال مفاهیم و گفتمان انقلاب اسلامی در ارتباط و تعامل نسل های قدیم و جدید و نگاه امیدوارانه و واقع گرایانه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بخشی از ۲۲ هزار دقیقه عملیات رسانه ای است.
 
ناظر افزود: علاوه بر صدا و سیما حدود یکصد روزنامه، هفته نامه،  خبرگزاری و پایگاه‌های خبری اجتماعی، عملکرد کارگروه‌های ۲۲ گانه ستاد دهه فجر و حضور باشکوه مردمی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن های چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در استان بوشهر پوشش رسانه‌ای خواهند داد.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

ایرنا

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید