کد خبر : ۳۸,۸۷۰
۲۸ دی ۱۴۰۰ ۲۳:۲۴
گلایه ساکنان محله «امید» گناوه از کم‌توجهی دستگاه‌های اجرایی
خارگ نیوز: ساکنان محله امید گناوه می‌گویند، دستگاه‌های اجرایی این شهر به علت ملحق نشدن به حوزه شهری، هیچ خدماتی به آن‌ها نمی‌دهند.
به گزارش خارگ نیوز، اهالی محله امید در شهرستان گناوه به دلیل ملحق نشدن به حوزه شهری با بی‌مهری دستگاه‌های اجرایی و خدماتی روبه‌رو شده‌اند و از اولین امکانات زندگی از جمله آب، برق، گاز و تلفن بی‌بهره هستند.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با همراهی فرماندار شهرستان، شهردار و اعضای شورای شهر گناوه در این محله حضور یافت و پای درد دل اهالی نشست.
 
عبدالکریم جمیری در جمع مردم گفت: وضعیت امروز محله امید اصلا برای ما پذیرفتنی نیست.
 
او گفت: مسئولان باید برای مسکن مردم و قشرهای کم درآمد برنامه‌ریزی می‌کردند، باید پیش بینی می‌کردند قبل از اینکه ساخت و ساز غیرمجازی صورت بگیرد، زمین در نظر بگیرند و زیرساخت را فراهم کنند تا مردم برای سکونت خود دچار مشکل نشوند.
 
به گفته نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، این زیرساخت‌ها فراهم نشده است و مردم خودشان ساخت و ساز کرده‌اند،  دولت و مجریان باید برای ساخت مسکن ارزان اقدام می‌کردند تا کار به اینجا کشیده نشود.
 
او می‌گوید: این توقع درستی است که باید آب و برق و گاز و تلفن در اختیار اهالی این منطقه قرار گیرد، ولی قبل از آن باید این محله به شهر وصل شود و دستگاه‌ها موظف به خدمت رسانی شوند.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: مسئولان اجرایی باید برای اتصال محله امید به شهر گناوه و تغییر نقشه تفصیلی شهر، توجیه فنی، اقتصادی و اجتماعی تهیه کنند تا این مشکل در شهرستان و استان حل شود، در صورتی که این مشکل در استان حل نشد، ما آن را در سطح ملی و از طریق وزارتخانه‌ها پیگیری خواهیم کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید